Yeni Isuzu D-Max Türkiye’de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri Spor Haberleri

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde üretiminin de yapıldığı Tayland’da tanıtılan yeni Isuzu D-Max aradan geçen bir yıllık sürecin ardından Türkiye’de satışa sunuldu. Türkiye lansmanı bugün gerçekleştirilen yeni Isuzu D-Max fiyatı 268.600 TL’den başlıyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Yeni Isuzu D-Max Türkiye’de V-Go, V-Life, V-Joy ve V-Cross isimli donanım seviyeleriyle satın alınabiliyor. İlk iki donanım seviyesinde 4×2 ve 4×4 tercihi yapmak mümkün fakat V-Joy ve V-Cross sadece 4×4 ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla tercih edilebiliyor. Otomatik vites seçeneği V-Life versiyonunda da mevcut fakat giriş seviyesinde yalnızca manuel şanzıman bulunuyor.

Donanım seviyeleri ve özellikleri

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Yeni Isuzu D-Max’in giriş seviyesinde gündüz sürüş farları, 18 inç çelik jantlar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, basamaklı arka tampon ve 4,2″ TFT renkli gösterge ekranı gibi donanımlar yer alıyor. Güvenlik tarafında ise fren asistanı, hız sabitleyici, yokuş kalkış ve iniş destek sistemi, çekiş kontrol sistemi, yağmur sensörü ve elektronik diferansiyel kilidi (4×4 versiyonlarda) gibi özellikler mevcut.

Yen Isuzu D-Max’in V-Life versiyonunda giriş seviyesinden farklı olarak gümüş ön ızgara, ön sis farları, 18 inç koyu gümüş alüminyum jantlar, tek tuşla katlanır yan aynalar, manuel 6 yönlü sürücü koltuğu, 9″ multimedya sistemi, kablosuz Apple Car Play ve Android Auto desteği, 6 hoparlör, ön ve arka USB girişleri ve arka park sensörü gibi donanımlar görmekteyiz.

Üçüncü seçenek olan V-Joy versiyonunda ise bir öncekine ek olarak Bi-LED farlar, LED gündüz sürüş farları, LED stoplar, LED sis farları, yan basamaklar, ön park sensörü, anahtarsız giriş ve çalıştırma, çift bölgeli otomatik dijital klima, ön ve arka deri koltuklar, iki kademeli ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli 8 yönlü sürücü koltuğu ve deri direksiyon simidi gibi özellikler devreye giriyor.

Yeni Isuzu D-Max’in en üst seviyesindeki V-Cross versiyonunun güvenlik teknolojileri tarafında oldukça zengin donanımlara sahip olduğunu görüyoruz. Dur kalk özellikli adaptif hız sabitleme, dönüş asistanı, stereo kamera, arka radar, çoklu çarpışma önleyici, otonom acil frenleme, ön çarpışma uyarı sistemi, hatalı kalkış önleyici, trafik işareti tanıma, akıllı hız sınırlama, arka çapraz trafik uyarı sistemi, kör nokta ve şerit takip uyarı sistemleri, merkezi hava yastığı ve otomatik kararan dikiz aynası bu donanımlar arasında.

Yeni Isuzu D-Max’in kaputu altında 1.9 litrelik (1898cc) 163 beygir güç ve 360 Nm tork üreten dizel ünite bulunuyor. Aracın arka bölümünde çift salıncaklı bağımsız süspansiyon, arkada ise parabolik yaprak yaylı süspansiyon kullanılmış. 

Yeni Isuzu D-Max 2020 aralık ayı lansman fiyatları şöyle:

Isuzu D-Max V-GO 4×2 268.600 TL
Isuzu D-Max V-GO 4×4 327.700 TL
Isuzu D-Max V-LIFE 4×2 324.000 TL
Isuzu D-Max V-LIFE 4×2 AT 354.000 TL
Isuzu D-Max V-LIFE 4×4 336.000 TL
Isuzu D-Max V-JOY 4×4 AT 370.100 TL
Isuzu D-Max V-CROSS 4×4 AT 405.000 TL

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir
Başa dön tuşu