Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Ziyaret ettikleri yerlerde çektikleri görüntü ve fotoğrafları “yoldakidansci” ismiyle açtıkları sosyal medya hesaplarından paylaşan Salim ve Gizem Çobanoğlu çifti, bir süre önce Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan Valla Kanyonu Muratbaşı Burgulu Seyir Terası’nda dans etti. Çiftin gün doğumunda sis bulutu içindeki vadiyle bütünleşen dansı, sosyal medyada ilgi gördü.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

?

Gizem Çobanoğlu, İstanbul’da yaşadıklarını, birbirleriyle ve dansla 10 yıl önce Boğaziçi Üniversitesinde tanıştıklarını söyledi. O günden beri dansın kendileri için günlük hayatın stresinden kaçış olduğunu dile getiren Çobanoğlu, “Dansın yanında doğayı da çok seviyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere mümkün olduğunca dünyadaki doğal güzellikleri görmeyi, doğada vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışıyoruz. Yoldaki Dansçı da bu iki tutkunun birleşmesinden doğdu.” dedi.

 Türkiye’nin doğal güzellikler açısından çok zengin olduğunu vurgulayan Çobanoğlu, “Bunların başında Karadeniz geliyordu. Kastamonu’dan başlayan Batı Karadeniz turu yaptık. Doğasına, manzarasına ve kanyonlarına bayıldık.” ifadesini kullandı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR