Ünlü dünyasının acı kaybı! Beren Saat Öldü

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Beren Saat öldü mü? Sosyal medyada olay konusu olan Bihter Ziyagil karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Beren Saat’in dizideki rolü Bihter Ziyagil TT oldu. Hafızalardan çıkmayacak olan bir performans ile bizlerle buluşmuştu. Bihter Ziyagil Öldü mü? İşte detaylar..

Fenomen dizi Aşk-ı Memnu’nun final bölümü tam anlamıyla soluksuz izlendi. Aşk-ı Memnu final bölümünde tüm soruların cevabı bulundu. Yasak aşk deşifre oldu. Aşkına yenilen Bihter intihar etti. Nihal’in üzüntüsüne dayanamayan Beşir öldü.

Aşk-ı Memnu dizisi, Türkiye televizyon tarihine damga vurmuş ve en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Dizi tekrar bölümlerinin yayınlanmasıyla birlikte yeniden gündemde. Behlül ve Bihter’in yasak aşkını konu alan dizi bu akşam final bölümüyle yeniden izleyici ile buluşacak. Aşk-ı Memnu’da Bihter’in intihar ettiği final sahnesi hafızalara kazındı. Aşk-ı Memnu ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

AŞK-I MEMNU BİHTERİ’İN FİNAL SAHNESİNDE NELER OLUYOR?

Aşk-ı Memnu’nun final bölümünde, Behlül her şeye rağmen Bihter’in tüm ikna çabalarına rağmen Nihal ile evlenmeye kararlı. Düğün günü için tüm hazırlıklar devam ederken, Matmazel daha fazla dayanamayarak Adnan’a bildiklerini anlatıyor. Bu sırada Behlül’e ulaşmaya çalışan Bihter büyük bir çaresizlik içerisinde düşüyor ve intiharını planlıyor. Dizinin final sahnesinde Bihter, Behlül’ün karşısında elindeki tabancayı kalbine dayarken kapıda Adnan vardır ve hesap sormaya gelmiştir. Bihter o sırada Behlül’e hafızalara kazınan “Beni kaybetmeyi göze alıyor musun? Beni beni Bihter’ini!” diye sorar. Behlül çaresizce Bihter’i silahı bırakması için ikna etmeye çalışırken, kapıyı kıran Adnan içeri girer ve o sırada Bihter herkesin gözü önünde kalbine dayadığı silahı ateşler. Yaşananların ardından Behlül kaçar, büyük bir tramva yaşayan Ziyagil ailesi de Matmazel ile birlikte yalıdan taşınarak yaralarını sarmaya başlar.

AŞK-I MEMNU NE DEMEK?

Dizinin uyarlandığı Halid Ziya Uşaklıgil’in kitabının da adı olan Aşk-ı Memnu kelimesi “yasak aşk” anlamına geliyor.

AŞK-I MEMNU OYUNCULARI KİMLER?

Aşk-ı Memnu dizisinin başrolünde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor ve Nur Fettahoğlu yer alıyor.

AŞK-I MEMNU NEREDE ÇEKİLDİ?

Dizi’nin konusu İstanbul’da geçmektedir. Ziyagil ailesinin evi için Koç ailesi’nin Sarıyer’de bulunan üç katlı, on odalı yalısı kiralandı. Bu yalı dizinin her bölümünde görülmektedir ve olayların çoğu burada gerçekleşir. Evin arka bahçesinde bir sera, Adnan Ziyagil’in atölye olarak kullandığı bir oda ve yalıya ait koru vardır. Evin alt katında evin çalışanları kalmaktadır. Burası dışında, Çatalca’da Arsen Hala’nın çiftliği olarak kullanılan bir ev daha vardır. Ayrıca Behlül’ün Bihter ile beraber kaldığı sahneler için Beykoz Riva’da, 1855 yılında İngilizler tarafından kayıkhane olarak yapılan, günümüzde ise otel olarak kullanılan tarihi taş ev seçildi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir