Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Türkiye Ekran Başında Buluştu: İmamoğlu Yıldırım Ortak Yayınını İzleyen Vatandaşlar

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Lider Adayı Binali Yıldırım ve CHP İBB Lider adayı Ekrem İmamoğlu, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde bir ortaya geldi. Tarihi buluşmayı vatandaşlar, meydanlarda kurulan dev ekranlar ve kahvelerde izledi. 

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

23 Haziranda yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi iki aday İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde karşı karşıya geldi

Adaylar ekranlarda tartışırken vatandaşlar da ekran başında bu tarihi anı yakından takip etti

23 Haziran öncesi, iki adayın karşılıklı görüşlerini ve vaatlerini ortaya koyduğu programın seçmenin oy vermesinde epey tesirli olacağını söyleyen vatandaşlar, iki adayın bu türlü bir programda karşı karşıya gelmesini demokrasinin gereği olduğunu söyledi. İki adayın karşı karşıya geldiği programı yakından takip eden birçok vatandaş, bu tablonun siyasi parti başkanları ortasında da yaşanması gerektiğini belirtti.

Kadıköy Kıyı, Bağcılar Meydan ve Bakırköy'de vatandaşlar kurulan dev ekranda ortak yayını izledi.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde tatilci ve vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediye Lider adaylarının canlı yayını izlemek için sokakları boşalttı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

İstanbul Büyükşehir Belediye Lider Adayı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın ortak canlı yayını izlemek için Marmarisliler ve tatilciler sokakları boşalttı. Marmarislilerin ve tatilcilerin çoğunluğu konutları ile otel odalarına çekilirken restoran ve kafeteryalar canlı müzik yayınlarını keserek dev ekranlı televizyonlarda tartışmayı verdi.

İzmir'in Çeşme ilçesinde birebir imajlar yaşandı.

Türkiye'yi ekran başına getiren programı izleyen vatandaşlardan objektiflere yansıyan imajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.