Turkcell, “Turkcell Pasaj” ile e-ticarete girdi

Son devirde müşterilerinin artan online alışveriş taleplerine inançlı ve kolay bir tahlil sunmak için Turkcell, Turkcell Pasaj isminde yeni bir …

Yayınlama: 30.12.2020
7
A+
A-

Son devirde müşterilerinin artan online alışveriş taleplerine inançlı ve kolay bir tahlil sunmak için Turkcell, Turkcell Pasaj isminde yeni bir teknolojik pazar yeri açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, teknolojik eserlerde inançlı alışverişin referans noktası olarak gösterilen Turkcell Pasaj’da, hem dünyaca ünlü elektronik markalarının hem de Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinin eserleri bulunuyor. Turkcell Pasaj’da yapay zeka altyapısıyla müşteriye özel şahsileştirilmiş teklifler de yer alıyor.

Büsbütün Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilerek hizmete sunulan Turkcell Pasaj’da akıllı telefon, yeni kuşak teknolojiler, elektrikli mesken aletleri, şahsî bakım eserleri, oyun bilgisayarları, sportmen eserleri, müzik ve hobi eserleri olmak üzere binlerce çeşit elektronik eser Turkcell garantisiyle müşterilere sunuluyor.

Tüm operatör müşterilerinin de yararlanabileceği Turkcell Pasaj’da herkese uygun indirim seçenekleri sunuluyor. Müşteriler yakın vakitte bu platform üzerinden satın aldıkları eserleri Türkiye genelindeki bin 300 Turkcell mağazasından da teslim alabilecek. Bu sayede gerçek online/offline alışveriş tecrübesi birarada sunulacak. Turkcell Pasaj’da alışveriş yapanlara bulundukları vilayetlere nazaran tıpkı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği de sağlanıyor. Platformdaki tüm eserlerde ortalama kargoya verilme mühleti ise 1 iş günü.

  Dolar Fırladı, Ekonomik Dengeler Sarsılıyor!

“Müşterilerimiz binlerce esere Turkcell garantisiyle ulaşabilecek”

Açıklamada görüşleri yer alan Turkcell Ferdi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, pandemi devrinde müşterilerinin alışveriş için online kanallara daha fazla yöneldiğini bildirdi.

Pandemi sürecinde online alışverişte yaşanan yükselişle birlikte kullanıcılarda ortaya çıkan itimat muhtaçlığını gördüklerini ve bu alandaki varlıklarını Turkcell Pasaj’la bir üst düzeye çıkarttıklarını anlatan Özdal, şu açıklamalarda bulundu: “Turkcell, Türkiye’nin en muteber markalarından. Günümüzde online alışverişte en kıymetli sorun taklit, geçersiz ya da garantisiz eser sorunu. Müşterilerimiz internet üzerinden alışveriş yaparken güvenecekleri bir platforma ve kaliteli eserlere muhtaçlık duyuyor. Satılan eserin kalitesi ve geniş eser yelpazesinin yanı sıra satıcının güvenilirliği de en fazla dikkat edilen mevzu. Turkcell Pasaj’ı müşterilerimizin itimatla alışveriş yapmalarına imkan tanımak için kurduk. Müşterilerimiz bundan bu türlü Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce esere Turkcell teminatıyla süratle ve kolaylıkla ulaşabilecek.”

  Memura %50 zam, emekliye ne kadar zam?

Özdal, Turkcell Pasaj’ın satış sonrası hizmetiyle de benzerleriyle ortasında fark sağlayacak bir platform olacağını bildirdi.

KAYNAK: AA

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit