Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Tatile Gelen Ailenin Kamerasını Kapıp Selfie Sırasında Hareket Çeken Fırlama Maymun

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Tatile çıkan aile, bir maymunun kameralarını kapıp selfie çekerken el hareketi çekmesi üzerine hayatlarının en kıymetli fotoğrafına sahip oldu.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Detaylar Daily Mail kaynaklı haberimizde:

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article…

Avustralyalı aile çıktıkları Bali, Endonezya tatilinde, bir günlüğüne ünlü Ubud Maymun Ormanı'na gitmeye karar verdi…

Oradayken lokal bir rehberden fotoğraflarını çekmesini rica etmişlerdi. Daha sonrasında fotoğraflara bakarken gördükleri ise hiç bekledikleri üzere değildi… Bir maymun onlara el hareketi çekiyordu!

Ailenin annesi Judy'nin söylediğine nazaran fotoğrafa bakan aile kahkahalara boğulmuş.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“Bali'ye yalnızca bir haftalığına gelmiştik ve o günlük çeşide çıkmanın eğlenceli olabileceğini düşündük. Bu tıbbın bir modülü olarak maymun ormanına gitmiştik. Eğlenceli bir tecrübe olacağını düşündüm. Oradayken bir rehber fotoğrafımızı çekmeyi teklif etti. Ama tam çekerken kameranın önüne bir maymun geldi. Rehberin elinde fıstık vardı ve maymunu beslemeye başladı. Sahiden komikti. Daha sonra fotoğraflara bakarken fark ettim ki, fotoğraflardan birinde maymun el hareketi çekiyordu. Eşime gösterdim ve ikimiz de gülmeye başladık. Çok komik olduğunu düşünüyorduk. Maymun katiyetle yaramaz bir kişiliğe sahipti. Oradayken o kadar eğlendik ki fotoğraflar yalnızca durumu daha da yeterli hale getirdi.”

Aralık 2018'de çıktıkları aile tatilinde çekilen fotoğrafları birinci defa bu hafta toplumsal medyada paylaşan Judy, fotoğrafın tatillerinin en kıymetli anlarından biri olduğunu ve bir gün Bali'ye yine gideceklerini aktardı.

36 yaşındaki Judy ve eşi, 13 yaşındaki oğulları Elijah, 11 yaşındaki oğulları Jimmy ve 8 yaşındaki kızları Kayleigh ile yüzlerce maymunun bulunduğu kutsal ormanı ziyaret etmişti.

“Fotoğrafı Facebook ve Instagram hesaplarımda paylaştım. Bütün arkadaşlarım ve akrabalarımız çok komik olduğunu düşünüyordu.”

“Bu tecrübe, tatilimizin en değerli anlarından biriydi ve her vakit dönüp bakabileceğimiz bir şey haline geldi. Bali çok hoş bir yer ve tekrar gitmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.