Şık ve Klasik Görünmek İsteyenlere: Yaz Modasında Royal Şıklık Yakalamak İçin İlham Alabileceğiniz Tarzlar

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Spor ve çılgın giysi modası bir yana; hala en kıymetli ve şık görünen kıyafetler ekseriyetle klasik bir tarza sahip. Kraliyet ailesi mensuplarının da vakit zaman ucuz giyinmeleri ve tıpkı kombini tekrarlamalarına karşın hep vakitsiz bir şıklık içinde görünmelerinin sebebi de bu. Bu aileden ilham almak için en uygulanabilir yaz tarzlarını derledik.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

1. Düğmeli, yakalı, 40'lar esintili elbiseler.

Dümdüz yahut küçük desenli, düğmeli elbiseler çok moda. Yaz için ülkü bir seçim olan bu elbiselerin beyaz, krem, sarı, bebek mavisi üzere yaza uygun tonlarını tercih edip kısa topuklu ayakkabılar yahut babetlerle kombinleyebilirsiniz. Küçük çantalar da bu elbiselere çok yakışıyor.

2. Denizci tarzı etek ve pantolonlar.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Yüksek aşikâr, beli düğmeli etek ve pantolonları Fransız bayanlar üzere çizgili üstlerle, spor tişörtlerle tamamlayabilirsiniz.

3. Orta uzunluk, bol paça pantolonlar.

Son periyodun en büyük trendi olan bu pantolonlar en çok spor ayakkabı ve küçük topuklularla beğenilen duruyor. Spor görünümü dengelemek için gömlekler yahut şık bluzlerle kombinlemek mantıklı.

4. Puantiyeli elbiseler, etekler, üstler.

Aslında puantiyenin popülaritesini anlatmaya gerek yok. En çok nostaljik kesim kıyafetlere yakışan puantiyeyi dolabınıza kesinlikle eklemelisiniz.

5. Keten ve şile bezi uzun elbiseler.

Yazın en risksiz modülü olan uzun elbiseler, neredeyse her model çanta ve ayakkabı ile kombinlenebiliyor. Bu yaz kemerli ve desenli olanlar çok daha moda.

6. Klasik bir gömlek ve kumaş pantolonlar.

Gömlek ve kumaş pantolon deyince aklınıza çabucak siyah pantolon ve beyaz gömlek gelmemeli. Yumuşak, yazlık pamuklu gömlekler bu dönem kot şortlarla da kombinleniyor, elbise üstüne ceket üzere de giyiliyor. En klasik yorumu ise elbette spor görünümlü bir kumaş pantolonla kombinlenmesi.

7. Ceket kesim elbiseler.

Tekrar çok moda olan yelek ve ceket görünümlü bu elbiseleri önemli bir iş görüşmesine de, partiye de giyebilirsiniz. Değerli olan elbette nasıl kombinlediğiniz.

8. Düz, A kesim elbiseler.

Dümdüz A kesim elbiseler Kate Middleton'ın imza tarzı. Tekrar her ayakkabı, her çanta ve her ceketle kombinlenebilen bu elbiseler yazın joker modülü.

9. Midi uzunluk etek ve elbiseler.

Midi eteklerin altın çağındayız. Dizin çabucak altı yahut üstünde biten etek ve elbiselerin bilhassa canlı renklerde olanları moda.

10. Büyük çiçek desenleri.

Bu yaazın en büyük trendini uygulamak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, tek renk (örneğin kırmızı üstüne beyaz) üzere desenlerin olduğu elbiseleri radarınıza alabilirsiniz.

11. Blazer ceketler.

Meghan Markle klasik bir model seçmiş olsa da, daha günlük ve spor modelleriyle blazer ceketler kot ceketlerin yerini almaya hazırlanıyor. Stillerin birbirine karıştığı günümüzde kot şortla dahi giyebilirsiniz.

12. Uzun askılı elbiseler.

Uzun müddettir küçük ve midi uzunluklarını daha çok gördüğümüz askılı elbiselerin yere kadar uzun olanları tekrar geri geliyor. Bu kullanışlı elbiseleri kendinize yakıştırıyorsanız uzunluk ve kilo üzere ögeleri çok da sıkıntı etmeyin, zira bir kıyafetin yakışmasının bunlarla çok ilgisi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.