Sena Kurdoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sena Kurdoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sena Kurdoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sena Kurdoğlu Kimdir
Sena Kurdoğlu Kimdir

Sena Kurdoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sena Kurdoğlu, Doğa Koleji’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Sena Kurdoğlu, Beni Bırakma adlı dizide Melis karakterine hayat vermiştir.

Sena Kurdoğlu, 1996 yılında başkent Ankara’da dünyaya geldi. Orta öğretim eğitimini Doğa Koleji’nde tamamlamıştır.

Yüksek öğretim eğitimine Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü ile devam eden Sena Kurdoğlu, üniversitenin Oda Tiyatrosu isimli topluluğunda sahne almaktadır.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  İzleyenleri Ağlatan en iyi 8 Yerli Film

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sena Kurdoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sena Kurdoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat

instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al beğeni hilesi takipçi hilesi