Şekilli Harfler

Yayınlama: 13.08.2022
Düzenleme: 13.08.2022 16:24
A+
A-

Şekilli harfler ile şekilli nickler, şekilli yazılar, şekilli isimler oluşturabilir, oyunlarda nickinizi şekilli yapmak için kullanabilir, sosyal ağlarda isminizi ve biyografinizi şekilli harflerle süsleyebilirsiniz. Harfleri şekilli harfler ile değiştirmek için yazı alanına harf ya da yazı yazmanız gerekir. Yazdığınız yazı ile anında yüzlerce şekilli harfler ve şekilli yazılar oluşur. Şekilli yazılar arasından birisini kopyalamak için ise tıklamanız yeterlidir.

Değişik Harfler

Şekilli harf oluşturucu ile şekilli alfabe oluşturmak için yazı alanına bir harf veya bir yazı yazdığınızda yazınızın kalın, italik, el yazısı gibi onlarca stilde serif ve sans-serif olarak değişik harfler oluşur. Değişik harfler arasından beğendiğiniz harfleri kopyalamak için tıklamanız yeterlidir. Kopyaladıktan sonra değişik harfleri oyunlarda kullandığınız normal harflerde olan nicklerinizi değişik harfler ile değiştirebilir ve sosyal ağ profillerinizi kopyaladığınız değişik harfler ile süsleyebilirsiniz.

  Askılı Elbise Modelleri

A’dan Z’ye Şekilli Harfler

Bir harfi şekilli yapmak için, örneğin a harfini şekilli a harfi yapmak için yazı alanına a yazdığınız anda birbirinden değişik onlarca farklı ve şekilli a harfleri oluşur. Bu harflerle birlikte alfabede bulunan tüm harfleri, a’dan z’ye şekilli harfler yapmak için yazı alanına tüm harfleri yazabilir ve böylece tüm harflerin şekilli olmasını sağlayabilirsiniz. A’dan z’ye şekilli harfler yaptıktan sonra harflerde düzenlemeler yaparak istediğiniz kelimenin ve cümlenin şekilli olmasını sağlayabilirsiniz.

Şekilli Harf Yazma

Şekilli harf yazma aracı ile örneğin a, b ve c gibi harfleri şekilli a, şekilli b ve şekilli c harfine dönüştürdüğünüzde şekilli harfleri kopyalamak için üstüne tıklamanız yeterlidir. Şekilli harfleri kopyaladıktan sonra oyunlardaki nicklerinizde veya sosyal medyada biyografinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca şekilli harf yazma aracı ile şekilli nickler, şekilli yazılar ve şekilli isimlerde oluşturabilir, kopyalayabilir ve oyunlarda veya sosyal medyada kullanabilirsiniz.

  Standartlar Neden Önemli? İş Ayakkabısında Olması Gerekenler

Şekilli Harfler ve Semboller

Şekilli harf oluşturucusunda bulunan şekilli harfler ve semboller ile en güzel nickleri ve en havalı isimleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Şekilli harf oluşturucu sayesinde onlarca şekilli harf ve binlerce sembol seçeneği ile kimsede olmayan nickleri oluşturmak ve oyunlarda kullanmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Ardından herkesi kıskandıracak en iyi nickin sahibi siz olacaksınız.

Şekilli Harf Örnekleri

Normal yazı stilinde olan harfleri şekilli harflere dönüştürmek istediğinizde aşağıdaki gibi klavyede olmayan şekilli harfler oluşur.

𝕬𝕭𝕮𝕯𝕰𝕱𝕲𝕳𝕴𝕵𝕶𝕷𝕸𝕹𝕺𝕻𝕽𝕾𝕿𝖀𝖁𝖄𝖅

𝓐𝓑𝓒𝓓𝓔𝓕𝓖𝓗𝓘𝓙𝓚𝓛𝓜𝓝𝓞𝓟𝓡𝓢𝓣𝓤𝓥𝓨𝓩

𝘼𝘽𝘾𝘿𝙀𝙁𝙂𝙃𝙄𝙅𝙆𝙇𝙈𝙉𝙊𝙋𝙍𝙎𝙏𝙐𝙑𝙔𝙕

𝗔𝗕𝗖𝗗𝗘𝗙𝗚𝗛𝗜𝗝𝗞𝗟𝗠𝗡𝗢𝗣𝗥𝗦𝗧𝗨𝗩𝗬𝗭

𝔸𝔹ℂ𝔻𝔼𝔽𝔾ℍ𝕀𝕁𝕂𝕃𝕄ℕ𝕆ℙℝ𝕊𝕋𝕌𝕍𝕐ℤ

🄰🄱🄲🄳🄴🄵🄶🄷🄸🄹🄺🄻🄼🄽🄾🄿🅁🅂🅃🅄🅅🅈🅉

🅰🅱🅲🅳🅴🅵🅶🅷🅸🅹🅺🅻🅼🅽🅾🅿🆁🆂🆃🆄🆅🆈🆉

卂乃匚ᗪ乇千Ꮆ卄丨フҜㄥ爪几ㄖ卩尺丂ㄒㄩᐯㄚ乙

ΔβĆĐ€₣ǤĦƗĴҜŁΜŇØƤŘŞŦỮV¥Ž

αɓ૮∂ɛƒɠɦเʝҡℓɱɳσρ૨รƭµѵყƶ

₳฿₵ĐɆ₣₲ⱧłJ₭Ⱡ₥₦Ø₱Ɽ₴₮ɄVɎⱫ

A͓̽B͓̽C͓̽D͓̽E͓̽F͓̽G͓̽H͓̽I͓̽J͓̽K͓̽L͓̽M͓̽N͓̽O͓̽P͓̽R͓̽S͓̽T͓̽U͓̽V͓̽Y͓̽Z͓̽

Å⫶B̊⫶C̊⫶D̊⫶E̊⫶F̊⫶G̊⫶H̊⫶I̊⫶J̊⫶K̊⫶L̊⫶M̊⫶N̊⫶O̊⫶P̊⫶R̊⫶S̊⫶T̊⫶Ů⫶V̊⫶Y̊⫶Z̊⫶

⧼A̼⧽⧼B̼⧽⧼C̼⧽⧼D̼⧽⧼E̼⧽⧼F̼⧽⧼G̼⧽⧼H̼⧽⧼I̼⧽⧼J̼⧽⧼K̼⧽⧼L̼⧽⧼M̼⧽⧼N̼⧽⧼O̼⧽⧼P̼⧽⧼R̼⧽⧼S̼⧽⧼T̼⧽⧼U̼⧽⧼V̼⧽⧼Y̼⧽⧼Z̼⧽

[A̲̅][B̲̅][C̲̅][D̲̅][E̲̅][F̲̅][G̲̅][H̲̅][I̲̅][J̲̅][K̲̅][L̲̅][M̲̅][N̲̅][O̲̅][P̲̅][R̲̅][S̲̅][T̲̅][U̲̅][V̲̅][Y̲̅][Z̲̅]

Site: sekilliharfler.net

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat youtube izlenme al |-| gizli kamera |-| instagram takipçi hilesi |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| smm panel