Sabahlık ve Sütyenlerde Kasım İndirimleri Başladı: Hangi Modeller Öne Çıkıyor?

Ev giyimi ve iç giyim alanında en çok tercih edilen ürünler olan sütyen ve sabahlıklarda, Kasım indirimleri başladı. Son haftası Black Friday olarak, indirim kampanyaları ile kutlanan Kasım ayında sütyen ve sabahlık satın almak istiyorsanız şanslısınız, zira birçok marka ciddi indirimler yapıyor. Peki sütyen ve sabahlıklarda hangi modeller öne çıkıyor? Gün boyu güvende ve iddialı hissetmek için tercih ettiğiniz sütyenler çok önemli. Sabahalık modeli ise hem şık hem de rahat olmasını istediğimiz seçenekler. Yılın öne çıkan trendlerine bakalım.

Sabahlıklarda Hangi Kumaş Konsepti Ön Planda?

Sabahlık modelleri, ev giyiminde iddialı olmak ve tarzını öne çıkarmak isteyen kadınların tercihi. Peki kadın gecelik ve pijama konseptinin bu önemli parçasında hangi kumaş tipi ön planda? Sabahlık modellerinde, kumaş olarak bakarsak saten özel dokusu ile popülerliğini sürdürüyor. Nefes kesici bir tarz ortaya koymak istiyorsanız saten kumaşın parlak dokusu aradığınızı sunabilir.

Saten sabahlık modellerinin yanında, en çok öne konseptlerden biri de pamuklu modeller. Pamuk, diğer birçok giyim ürününde olduğu gibi rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Konforu her an hissetmek isteyenlere hitap eden pamuk sabahlık modeli, iyi bir uyku almak isteyenlerin tercihi. Teri ve nemi hızlı bir şekilde emmesinin yanı sıra, konforlu dokusu pamuk sabahlıkları öne çıkarıyor. Viskon sabahlık modelleri de, kadınların çok tercih ettiği trendler arasında.

Dantelli Sütyenler Her Dönemin Favorisi

Sütyen modelleri içinde, birçok kadının favorisi olan dantelli sütyen konsepti bu yıl da rağbet görüyor. Sütyen satın almak isteyenlerin Kasım indirimleri kapsamında iyi fiyata keşfedebilecekleri sütyen seçeneklerinde özel motiflere sahip dantelli sütyen modelleri heyecan verici konsepte sahip. Giyim tarzında iddialı ve cesur bir çizgiye sahip kadınların tercihi olan dantelli sütyenlerin yanında, tül konseptli sütyenler de popüler. Dekolte giyim tarzına sahipseniz, göğüs hatlarınızı dilediğiniz ölçüde ortaya koyabileceğiniz transparan sütyen modellerinde tüm bedenlere uygun modeller, iç giyimin popüler markası Suwen’de yer alıyor. Desenli, sade ve lazer kesim sütyenlerin de dahil olduğu Suwen dünyasında aradığınızı bulacaksınız.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Üniversite Öğrencileri için Adobe Photoshop ödevi ücretli yapılır

Sütyen modellerinde, dantel işlemesine göre sunulan konseptlere ek olarak balenli ve balensiz sütyen seçenekleri, göğüs ucunu kapayan formu ile popüler. Askısına göre lazer askılı sütyenler ön plana çıkarken, push up ve bralet sütyenler de konsepti ile göz alıyor.

Sabahlık ve sütyen modellerinde en kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almak istiyorsanız, bu yıl Kasım indirimlerinde harika teklifler sunan Suwen’e göz atın. Suwen sütyen ve sabahlıklarda her tarzda ürün bulabilir, yüzde 40’a varan net indirimler bulabilirsiniz. Black Friday ve 11 Kasım indirimlerinde iç giyim ürünleri almak isteyenlerin beğeneceği, uzun seneler kullanılabilecek kaliteli ürünler ve iddialı tasarımlar Suwen’de.

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat