Ruthless Ladies kimdir? Twitch yayıncısı Nur ve İrem kimdir?

Nur ve İrem isimli iki arkadaşın kanalı olan Ruthless Ladies genellikle konsol oyunları üzerine yayın yapıyor. Eğer bi PS ya da XBOX fanatiğiyseniz bu kanalı kaçırmamanız gerekir. Ruthless Ladies kimdir? Twitch yayıncısı Nur ve İrem kimdir?

Ruthless Ladies kimdir
Ruthless Ladies kimdir

Bu ikilinin en büyük özelliği Twitch yayınında Türkiye’deki ilk kadın yayıncılar aralarında olmalarıdır. Aktif bir şekilde Twitch yayınına devam etseler de instagram hesapları bulunmamakla birlikte, youtube üzerinde de öyle hatrı sayılır derecede aboneye sahip değillerdir.

Ruthless Ladies oyun yayınlarında çoğunlukla playstation oynayarak ün kazanmaya başladılar. İrem Öz ve Nur Ergezer’in tanışması da bir hayli ilginç online platform üzerinden oyun oynarlerken sohbet esnasında ikisinin de İstanbul Ataşehir’de yaşadıklarının farkına varmışlar ve bir süre sonra beraber video çekmeye başlamışlar.

instatakipci instagram takipçi satın al

Twitch nedir? İşte kazanç ortalamaları

Twitch.tv, insanların bilgisayarlarından televizyon kanalı gibi yayın yapmalarına olanak sağlayan internet sitesidir. Televizyondan yavaş yavaş kopmaya başlayan yeni nesil Twitch üzerinde günlük en az 3-4 saatini harcıyor. Sitede yayıncılar, ortalama 6 saat yayın yapıyor ve yayıncıların bilinirliğine göre 1000-40.000 arası değişen izleyici sayısına ulaşıyorlar. Bu sayı oyun turnuvaları olduğu zaman 350.000-1.000.000’a kadar çıkıyor. Yayını izleyen insanlar izledikleri kişiye bir sebep belirtmeksizin bağış atabiliyorlar ve bu bağışlar bazen çığırından çıkıp yüz binlerce doları buluyor.

Ünlü bir Twitch yayıncısının aylık ortalama kazancı 60.000-300.000 dolar arası değişiyor. Türk yayıncılar arasında da aylık 30.000 TL üzeri kazananlar mevcut. Yayıncılar eş zamanlı olarak yayın esnasında izleyenlerin sohbette yazdıklarını okuyup cevap veriyorlar. Yayıncıların kalitesi sohbetteki insanların aktifliğiyle doğru orantılı olarak artıyor. İnsanlar sevdikleri yayıncının kanalına 5 dolar vererek abone olup, sohbetteki kısıtlamalardan etkilenmeden yayını takip edebiliyor. Sitede sadece oyun oynanmıyor. Müzik yapan, resim çizen, kendi kitlesiyle talk show yapan yayıncılar da mevcut. Nur ve İrem twitch

Bu haber sizin için özeldir   Ascelinadeniz kimdir? Twitch yayıncısı Ascelinadeniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER