Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Sorunu ⋆ ÇÖZÜLDÜ

Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Sorunu

Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Hatası

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Sorunu
Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Sorunu

Pubg Mobile Nvidia Geforce Ekran Kartı Sorunu Nvida Gforce sorunu çoğu oyuncunun sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Bu sorun bilgisayarın oyun sistem özelliklerini kaldırmadığını ya da yetersiz olduğunu gösterir. Bu marka bir ekran kartı markasıdır. Eğer bu marka dışında daha düşük bir sürüm veya daha farklı bir ekran kartı kullanılıyorsa oyun çalışmayacaktır. Ayrıca cihazın oyunun sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi taktirde oyun siyah bir ekranda takılı kalacaktır.

PUBG Lite Wallhack – Speed – Aimbot Hilesi 2020 Güncel

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

PUBG Mobil üzerinde daha çok BlueStacks ve diğer emülatörlerde rastlanan PUBG Mobil Siyah Ekran Hatası ve çözümü üzerine yazdığımız bu yazıdan umarız çözümle ayrılacaksınız! Öncelikle endişelenmeyin Pubg’yi kurduktan sonra siyah ekran hatası alıyorsanız bu sorunu rahatça çözebilirsiniz. Bluestacks’i bilmeyenler için şöyle özetleyeyim; bilgisayarınıza indirilebilen bir Android emülatörü kendisi, bununla herhangi bir mobil uygulamayı indirip çalıştırabiliyorsunuz.

PubG Lite “Dosya eksik kesildi” hatası Nasıl Çözülür?

PUBG Mobil Siyah Ekran Hatası ve Çözümü

Bu siyah ekran hatası için aşağıda sizlere çeşitli çözümleri derledik. Adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

  • PUBG Bozuk Apk dosyası

Bu sorun, oyunu bozuk veya hatalı yüklenmiş bir apk’dan ortaya çıkabiliyor. Hatanın çözümüne ulaşmak için mutlaka başvurmanız gereken adımlardan biri de bu. Bluestacks veya kullandığınız Android emülatörde resmi Play Store’a girin ve Pubg’yi oradan tekrar indirin. Tabi bundan önce Pubg siyah ekran hatası aldığınız uygulamayı silin. Sonra indirip kurun.

  • Ekran Kartı Problemleri

Apk’yı internetten değil resmi Store’dan indirdiniz ve sorununuz çözülmediyse diğer siyah ekran hatasının çözümü de ekran kartından geçiyor. Bluestacks için ekran kartı sorunlarını şu şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz:

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
  1. Masaüstüne gelip sağ tıklayın ve Nvidia Graphics ‘e tıklayın.
  2. Ayarlardan 3B Ayarları Yönet – Program Ayarları – Gözat butonuna tıklayın – Bluestacks’i bulup Ön Uç ekle diyoruz.
  3. Hemen aşağıya indiğinizde D Optimizasyonu seçeneğini kapatın ve Bluestacks’den tamamen çıkın,kapatın.
  4. Bluestacks’i tekrar açın ve iyi oyunlar!

6 Saat Boyunca PUBG Oynayan Çocuk Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

  • Uyumsuz Sürücüler

Hatanın diğer bir kaynağı ekran kartı sürücünüz uyumsuz veya güncel olmayabilir. Ekran kartınızın websitesine girin ve son sürücüyü kurun ardından tekrar deneyin.
Bu adımlardan biri umarız zaten Pubg Mobil Siyah Ekran Hatanızın Çözümü olmuştur. Yok, olmadıysa yoruma sorularınızı bırakabilirsiniz veya alternatif çözümler bulduysanız yoruma ekleyebilirsiniz.

ANAHTAR KELİMELER: Pubg ekran kartı sorunu, pubg nvidia geforce sorunu, nvidia sorunu çözümü, pubg hatası çözümü, pubg hataları, pubg ekran kartı hatası çözümü, pubg nvidia hatası çözümü

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu