Pokemon Go’nun Yeni Oyun Etkinliği Başlıyor, İşte Detaylar

Pokemon Go Fest 22 Eylül’de, geliştirici, bir haftadan az bir süre sürecek ve oyunculara ekstra öğeler ile diğer ikramiyeleri kazanma …

Yayınlama: 17.11.2020
A+
A-

Pokemon Go Fest

22 Eylül’de, geliştirici, bir haftadan az bir süre sürecek ve oyunculara ekstra öğeler ile diğer ikramiyeleri kazanma şansını verecek Ekinoks etkinliğini başlatıyor. 

Bu Cuma günü saat 13.00’den başlayarak, Pokemon Go oyuncuları, Pokemon’u yakalamak ve yumurtadan çıkmak için iki kez Stardust kazanıyor olacak. Ayrıca Pokedex’e yeni bir Pokemon kaydettirerek normal olarak XP miktarını üç katına çıkaracaksınız. PokeStops ve Gyms Chansey, Mareep, Larvitar ve diğer nadir Pokemon içine yumurtadan özel 2 km yumurta dışarı dole olacaktır. Chansey, Mareep, Larvitar ve diğer nadir Pokemon içine PokeStops ve Gyms özel 2 km yumurta dole olacak. Oyunculara yardımcı olmak için Niantic, Lucky Eggs, Lure Modülleri ve düzenli İnkübatörden 1.5 kat daha hızlı yumurtaları açan yeni Süper İnkübatörler gibi öğeleri içeren Pokemon Go‘un oyun içi mağazasından “özel kutular” da sunuyor. 

Ekinoks olayı 2 Ekim’de 13.00’e kadar sürecek. Oyuncular dünyanın diğer bölgelerine geçmeden önce üç efsanevi köpekten (Entei, Raikou ve Suicune) birini yakalamak için 30 Eylül’e kadar zamanı olacak. Her Efsanevi Pokemon ayın sonuna kadar belli bir bölgede mevcuttur: Electric tipi Raikou Amerika kıtasında; Ateş tipi Entei Avrupa’da ve Afrika’da; Su-tipi Suicune Asya-Pasifik bölgesinde. Avrupa’daki oyuncuların seçtikleri Unibail-Rodamco alışveriş merkezlerinde gerçekleşen canlı Safari Bölgesi etkinliklerine katılma şansları hala var.

Pokemon Go’un son güncellemesi bu haftanın başında yayınlandı, ancak çoğunlukla bazı hataları ele alan oldukça küçük bir kaynaktı. Ayrıca, oyuncuların avatarları için Global Goals girişimini tanıtmak için ücretsiz, oyun içi bir t-shirt de vardı.