One More Bandı Mucizesi! Regl Ağrısına, Adet Şikayetlerine Son!

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

One More Bandı Mucizesi! Regl Ağrısına, Adet Şikayetlerine Son! Adet sancısı diğer adıyla adet krampları, adet görmenin günlük yaşama en çok etki eden tarafıdır. Kadınların yarısından fazlası adet sırasında bu ağrıları yaşamaktadır. Ağrılar bazen hafif, bazen de şiddetli şekilde hissedilebilir. Şiddetli regl ağrısına tıp dilinde dismenore denir

Adet sancısı neden olur?

Adet görme denen kanama, normalde bebek gelişimi için hazırlanan rahim duvarının döllenme olmaması sonucunda, vücut tarafından atılması nedeniyle oluşur. Rahim yani uterus, aslında bir kas dokusudur. İşte, bu kas dokusu iç tarafını çevreleyen yumuşak duvarı atmaya yardımcı olmak için kasılmaya başlar. Prostaglandin denen hormon, rahmin bu kasılmalarını tetikler. Prostoglandin, adet başlamadan bir-iki gün öncesinde kanda yüksek seviyelere ulaşır ve adetin ilk iki gününden sonra azalmaya başlar. Prostaglandin seviyesi ne kadar yüksek olursa, adet krampları da o kadar şiddetli yaşanır. Adet sancılarının, menstrüasyonun en başında hissedilmesinin sebebi de budur. Adet döngüsü nedeniyle hissedilen adet sancılarına primer dismenore denir.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Adet sancısına ne iyi gelir? 

“Adet sancısı nasıl geçer?” ve “Adet sancısına ne iyi gelir?” soruları özellikle adet görmeye yeni başlayan genç kızların cevabını aradıkları sorulardır. Adet sancısını gidermek için ilaçlar ya da takviyelerle birlikte yaşam stili değişiklikleri yapılabilir. One More bandı sayesinde regl ağrıları azalıyor. Adet dönemini sancılı geçiren kadınlar, genç kızlar ne kadar ağrı kesici kullansa da hormonel durumlardan dolayı regl dönemini şiddetli geçiriyorlar. One More Bandı her adet döneminde kullanılarak ağrısız ve regl olduğunuzu bile fark etmeden sancısız bir dönem geçirmenize yardımcı olur. One More Bandını kuru ve tüysüz belinize yapıştırarak kan dolaşımının hızlanmasına ve ağrısız bir dönem geçirmenizi sağlar.

ADET ŞİKAYETLERİNE SON! ONE MORE BANDI NASIL KULLANILMALIDIR

1-Bir bant sağ arka kürek kemiği üzerine yapıştırın.

2-Bir bant göbek deliğinden 10 cm aşağıya yapıştırın.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
one more bandı mucizesi! regl ağrısına adet şikayetlerine son!
One More Bandı Mucizesi, Regl Ağrısına, Adet Şikayetlerine Son, regl ağrısını geçiren one more bandı, one more bandı mahir sarı iletişim hattı, one more adet sancısı çeken kadın ve genç kızlar için regl ağrısına son, regl sancısı nasıl geçer, adet sancısı one more bandı ile geçer mi, one more bandının sağlığa etkisi, one more bandı ne işe yarar

ONE MORE BANDI NASIL KULLANILIR?

– ÖNEMLİ:Bant kullanım süresince günlük en az 2 litre su tüketin.Kan dolaşımı hızlandığı için ve toksinleri vücuttan atmak için su tüketimi önemlidir.

– Bantların ambalajını kesinlikle açık bırakmayın iyice kapatın hava almasın, bantların etkisi gider.

Bandı 48 saat sonra çıkarıp yenisini yapıştırın.

Bandı metal bir şeyle kesmeyin. Plastik bıçakla kesin yada ikiye katlayıp yırtın.

– Bandın yapıştırıldığı bölge tüysüz, temiz ve kuru olmalıdır.

– Bant takılı olduğunda kan dolaşımı hızlandığı için ve hasarlı bölgeye müdahale ettiği için bazı bünyelerde nadiren ağrı olabilir, bandı çıkarmadan tedaviye devam edin.

– Cildi hassas yada alerjik olan kişiler bantları çeyrek kullanmaya başlasın,cildi alışınca tam banda dönsün.

– Bünyeye ve hastalığa göre etkisi farklı olacağından,etkisini görmek için en az 5 bant kullanılmalıdır.

– Hastalığın tamamen tedavi olması için yaklaşık 3 ay aralıksız kullanılmalıdır. Bu süreç hastalığa ve bünyeye göre değişebilir.

– Bel bölgesine uygulanacaksa pansuman bandı ile desteklenebilir veya bandı ikiye bölüp her ikisi de belin ortasına yapıştırılabilir.

– Bantların sarı etiketini içme suyuna koyup için.

B12 bandı kulak altına yapıştırılır.Melotoni bandı alına yada kulak altına yapıştırılır. Omevia bandı kulak altına yapıştırılır.

One More Bantları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin!

One More Bantları Hakkında Bilgi Almak, Fiyatlarını Öğrenmek, Kolayca Sipariş Vermek ve için 0538 973 0282 arayabilir ve istediğiniz banda ulaşabilirsiniz.

Sipariş Hattı : 0538 973 0282 – Mahir SARI

One More Bandı Mucizesi, Regl Ağrısına, Adet Şikayetlerine Son, regl ağrısını geçiren one more bandı, one more bandı mahir sarı iletişim hattı, one more adet sancısı çeken kadın ve genç kızlar için regl ağrısına son, regl sancısı nasıl geçer, adet sancısı one more bandı ile geçer mi, one more bandının sağlığa etkisi, one more bandı ne işe yarar

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu