Masa Seperatörleri

Yayınlama: 03.06.2022
Düzenleme: 29.08.2023 18:28
11
A+
A-

Çağırı merkezlerinde ve nerdeyse her ofiste bulunan Akustik Masa Seperatörleri masalar arasını bölerek sesi karşı tarafa yansımasını önlemek için kullanılan panellerdir. Masa Seperatörleri masalar yakın olması nedeniyle masaları bölmek için ve aynı zamanda ses karışıklığı yaşanmaması için tercih edilmektedir. Akustik yalıtım ürünleri ile günümüzde birçok alanda karşılaşabilirsiniz. Akustik yalıtımda kullanılan ürünler birçok modelde üretimi sağlanmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak uygulamanız gereken ürünler değişiklik göstermektedir. Masalar arası ses geçişlerine engel olması adına Masa Seperatörleri kullanmanız gerekmektedir. Masa seperatörleri içerisinde yer alan akustik sünger dış katmanında yer alan akustik kumaş sayesinde etkili çözüm üretmektedir. Tercihe bağlı olarak taşınabilir yani tekerlekli seçenekleri veya sabit ayaklı şekilde üretilmektedir. Modern ofisler , çalışanların kolayca etkileşim kurabileceği, işbirliği yapabileceği ve iletişim kurabileceği açık alanlarla karakterize edilir. Aslında, çalışmalar bize açık plan ofislerin en gürültülü çalışma alanları olduğunu ve üretkenliği% 66’ya kadar azaltabildiğini göstermektedir.

  Kadın Gömlek Modelleri Nelerdir?

Masa seperatörü ve akustik paravan ofis ve çağrı merkezi call Centerların sıklıkla tercih ettiği modern ofis akustiği tasarımına uygun ürünlerdir. Üstelik sadece çalışma alanlarında değil okul kütüphane gibi alanlarda da tercih edilerek ortam hacim akustiği sağlanır ve gereksiz ses kirliliği ortadan kalkar. İçinde bulundurduğu ses yalıtım sistemiyle birlikte masalar arası ses geçişini ve ses karışmasını önlemekte büyük rol oynar. Masa seperatörleri yalnızca masalar arası ses geçişlerine engel olmak amacıyla üretilmesi nedeniyle tüm alanda yalıtım yapılması istenildiğinde aynı dokuda, renk seçeneklerinde üretilen akustik kumaş kaplı panelleri duvarlarınızda uyguladığınızda ortamınızdaki ses karmaşasını kontrol altına alabilirsiniz. Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir. Antibakteriyel kir tutmaz, kolay temizlenir yapıya sahiptir. Masa Seperatörleri ile birlikte alanları bölmek istediğiniz seperatörlerin büyük modelleri olan akustik paravanların kullanımını sağlayabilirsiniz. Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar. Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur. Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar, telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir. 

  Birbirinden Renkli ve Eğlenceli Çocuk Şapka Modelleri

Ses soğurucu özelliği sahip Masa Seperatörleri Turkish Acoustic firması tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir. Masa Sepeartöleri ile birlikte ofislerinizde, evlerinizde ve daha bir çok alanda yankı yalıtımı amacıyla kullanabileceğiniz tavanlarınızda duvarlarınızda uygulayabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Bunların arasında kumaş kaplı panel, ahşap paneller, akustik süngerler, gibi ürün bulunmaktadır. Ortamınızda bulunan yankıyı sönümlemek için seperatör gibi taşınabilir yapıya sahip ses yutucu totemlerin kullanımını sağlayabilirsiniz dekoratif görünümlü yapısı ve üstün ses emilimi sağlayan özelliği ile ofislerinizde şık görünüm oluşturmaktadır. Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştiren belirttiğimiz ürünlerle birlikte bir çok ürün teknik şartnamelere uygun üretilmektedir.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit