Maraşlı Dizisi Final Mi Yapacak? Maraşlı Neden Bu Hafta Yayınlanmadı?

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Maraşlı Dizisi Final Mi Yapacak? Maraşlı Neden Bu Hafta Yayınlanmadı? Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı’dan seyirciyi üzen bir haber geldi. Dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz’in koronavirüse yakalanması sebebiyle dizinin çekimlerine 1 haftalık ara verildi. Bu nedenle de 13. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yapım şirketinden durumla ilgili ilk açıklama yapıldı.

Atv’nin büyük bir heyecan ve merakla takip edilen dizisi Maraşlı, 13. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin başrolü Burak Deniz’in koronavirüse yakalanmış olması nedeniyle alınan bu kararda, oyuncular ve tüm teknik ekip 1 haftalık araya çıkarıldı. Dinlenmeleri ve sağlıklarına dikkat etmeleri istenen dizi çalışanları, 1 haftalık ara sonrasında çalışmalarına kaldıkları yerden devam edecekler. Konuyla alakalı ilk açıklama da yapıldı. İşte o paylaşım:

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizide bir polisin hikayesi anlatılıyor. Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen ve burada yetişen bir polis, başındaki belalarla mücadele ederken Firuze isimli genç bir kadına da aşık olur. Böylelikle hikaye başlamış olur.

MARAŞLI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Alina Boz ve Burak Deniz haricinde:

– Kerem Atabeyoğlu,

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

– Saygın Soysal,

– Serhat Mustafa Kılıç,

– Rojda Demirer

– Melis İşiten yer alıyor.

Maraşlı Dizisi Final Mi Yapacak, Maraşlı Neden Bu Hafta Yayınlanmadı, maraşlı dizisi oyuncuları, maraşlı dizisi ne zaman final yapacak, maraşlı dizisi neden final yapacak, maraşlı dizisinin bölümü neden yayınlanmadı, maraşlı dizisi oyuncuları koronavirüse mi yakalandı, maraşlı dizisinin bölümleri, maraşlı dizisi kaç bölüm, maraşlı dizisinin konusu nedir

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu