Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltma yolları

Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltma yolları İstenmeyen tüylerin başında koltuk altı bölgesi gelir. Hem kadın hem de erkeklerin korkulu rüyası olan koltuk altı tüylerinden kısa sürede kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece ev yapımı yöntemlerle ve izleyeceğiniz bir kaç pratik adımla koltuk altı tüylerinden kısa sürede kurtulabilirsiniz. 

Koltuk altı tüyleri, özelikle kadınların özellikle sıcak havanın da etkisiyle gündelik hayatı olumsuz yönde etkiliyor hem de yapılan her hata daha fazla artmasına neden oluyor. Jilet, epilatör, ağda ve lazer gibi yöntemlerle koltuk altı tüylerinden kurtulmak isteyen kadınlar azalması için hangi yöntemi kullanacağını bilmiyor. Kısa sürede kurtulmak için kullandıkları jilet yöntemi ise azaltmaktan çok hem yayılmasına hem sert çıkmasına hem de artmasına neden oluyor. Özellikle koltuk altı tüylerinden kurtulmak isteyenlerin kesinlikle bu yöntemi kullanmamaları gerekir. Siz de koltuk altı tüylerinizden ev yapımı yöntemlerle kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güzellik merkezlerinde yaptırdığınız lazer sonrasında bile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yöntemleri yazımızda bulabilirsiniz.

Evde hazırlayacağınız yöntemler, istenmeyen tüylerden kurtulmak için yıllardır kullanılır. Tüylerin ne kadar uzun olduğuna, ne ile ve ne kadar kullanıldıklarına bağlı olarak etkileri değişebilir. 

NOT: Ürünlerin içindeki malzemeler mutfağınızda kolayca bulabileceğiniz şeyler olsa da, tüylerinizi almadan önce onlara alerjiniz olup olmadığını test etmelisiniz. 

Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır Evde koltuk altı tüylerini azaltma yolları
Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır, Evde koltuk altı tüylerini azaltma yolları, şeker tüyleri arttırır mı, koltuk altı tüyleri zerdeçal ile azalır mı, ağda kılları azaltır mı, jilet tüyleri arttırır mı, tüyleri sarartmanın yolları neler, tüyler ne kadar sürede uzar, evde ağda yapımı nasıl olur, koltuk altı epilatör ile alındığında azalır mı artar mı

LİMON VE ŞEKER KULLANARAK AĞDA YAPIMI

MALZEMELER

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Koronavirüsün bitiş tarihi en yetkili isim tarafından açıklandı!

Yarım limon
1 bardak / 200 gram şeker

YAPILIŞI

Limonun suyunu sıkıp, şekerle güzelce karıştırın. Eğer limon suyu şekerin hepsini almazsa biraz daha su ekleyin.

Kısık ateşte karışımı ısıtıp, şeker eriyene kadar karıştırın.

Karışım kaynamaya başladığında, altını kapatın. Karışım yapışkan bir macun kıvamına gelene kadar karıştırın. 

Bu adımda karışıma elinizi sürmeden soğumaya bırakın. Kahve rengi olduğunda koltuk altınızı yıkayın ve kurulayın.

Karışımı ince bir tabaka halinde koltuk altınıza sürün. Ardından tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekin. Kalan ağdaları ılık suyla temizleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN: Koltuk Altı Neden Kaşınır? Koltuk Altı Kaşınması Kanser Belirtisi mi?

ZERDEÇAL İLE KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMA

MALZEMELER

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Kızıl saç boyasının akması nasıl önlenir? Kızıl saç renginin canlı kalması

1 çay kaşığı/5 gram zerdeçal
Gerektiği kadar su

YAPILIŞI

Kalın bir krem kıvamına gelene kadar suyu ve zerdeçalı karıştırın. Koltuk altınızdaki tüyleri aldıktan sonra bu kremi sürün ve 20 dakika bekleyin. Ilık su ile durulayın. En iyi sonucu almak için her 2 – 3 günde bir bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır, Evde koltuk altı tüylerini azaltma yolları, şeker tüyleri arttırır mı, koltuk altı tüyleri zerdeçal ile azalır mı, ağda kılları azaltır mı, jilet tüyleri arttırır mı, tüyleri sarartmanın yolları neler, tüyler ne kadar sürede uzar, evde ağda yapımı nasıl olur, koltuk altı epilatör ile alındığında azalır mı artar mı

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat