Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Kızılay’dan polislere çay-kahve servisi

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Aksaray’da koronavirüs önlemleri çerçevesinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında kentin birçok bölgesinde misyon alarak kontrol ve uygulamalar yapan polis gruplarına Türk Kızılay’ı Bayan ve Gençlik Kollarından çay ile kahve servisi yapıldı. Kızılay grubu, ellerinde termoslarla cadde cadde gezerek polislere çay kahve servisi yaptı. Kızılay takımı polislerle de sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Kızılay Bayan Kolları Lideri Ayşen Benlioğlu, “Bu pandemi sürecinde kısıtlama olduğundan ötürü sokağa çıkma kısıtlamasında emniyet güçlerimiz vazife yapmaktalar. Biz de emniyet güçlerimizin bu soğukta içlerini ısıtabilmek için kahve çay ikramında bulunuyoruz. Bir nebze de onlara dayanak olmak gayesiyle Kızılay takımı olarak buraya geldik. Kızılay Bayan ve Gençlik grubu olarak, onlarla hem sohbet ediyoruz. Hem onlara dayanak oluyoruz. Hem de içlerini ısıtmak için kahve ve çay ikramında bulunuyoruz. Aksaray’da polislerimizin ve tüm ülkemizde vazife yapan polislerimize inancı ve huzuru sağladıkları için hepsine farklı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kızılay Şubesi Gençlik Kolları Lideri Kağan Pektaş ise, “Biz genç Kızılay olarak dışarıdaki emniyet mensuplarımıza yanında onlara takviye olarak çay ve kahve ikram ediyoruz. Onlara yapmış oldukları bu vazifelerden ötürü tüm emniyet mensuplarına teşekkür ederiz” sözlerini kullandı.

 

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
KAYNAK: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.