Kefaret Dizisi Final mi yapacak? FOX TV’den Açıklama geldi

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Kefaret Dizisi Final mi yapacak? FOX Tv’nin yeni dizilerinden Kefaret Dizisi final tarihi belli oldu. Kefaret Dizisinin kaç bölüm yayınlanacağı ile ilgili FOX TV‘den Kefaret Dizisi Açıklaması geldi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

25 Filmin yeni dizisi Kefaret izleyiciden beklediği ilgiyi görse de ne yazık ki izleyici Kefaret dizisinden beklediğini bulamadı. Milyonlarca insan Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın partner olacağı Kefaret dizisini aylarca bekledi ilk bölümde yaklaşık 6 milyon insan da ekran karşısına geçti ancak Kefaret dizisi tam bir fiyaskoydu.

Kefaret Dizisi Final mi yapacak? FOX TV'den Açıklama geldi
Kefaret Dizisi Final mi yapacak? FOX TV’den Açıklama geldi

Mert Fırat ve Nurgül Yeşilçay’ı diziden çıkar ne yazık ki Kefaret dizisi ikinci bölümde 3 reytingi göremez. Oldukça güçlü oyuncu kadrosu ile bir kaç hafta daha 5 ve üzeri reyting alabilecek Kefaret  dizisi özellikle senaryo anlamında kendine çeki düzen vermezse yakın zamanda Mert Fırat ve Nurgül Yeşilçay da diziye yetmeyecek.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Kefaret Dizisi Rakipsiz

Arıza ve Masterchef Türkiye gibi yapımların karşısına farklı bir kategoride çıkan Kefaret dizisinin kendi kategorisinde güçlü bir rakibi yok. Tövbeler Olsun, Menajerimi Ara ve Maria İle Mustafa dizilerinin zaten bir ayakları çukurda ve Kefaret dizisi için ciddi bir rakip değil. Eğer Menajerimi Ara ve Maria İle Mustafa dizileri final yapar ve yerlerine güçlü bir rakip gelirse ki ocak ayından sonra iki dizi de ekranlarda olmayacak o zaman Kefaret dizisinin işi çok zor.

Kefaret Ne Zaman Final Yapacak?

Kefaret dizisi şuan tek sezon olarak planlandı; tabi ki yapımcı 25 Film ve senarist Mahinur Ergun dizi de işler iyi giderse Kefaret dizisinin ikinci sezonu için hazırlık yapacaktır ancak şuanda planlar ocak ayına kadar tutunabilmek ve ocaktan sonra yayına devam edebilmek. Kefaret Dizisi Final mi yapacak

Kefaret dizisi ocak ayından sonra yeni bir yayın sözleşmesi kaparsa mayıs 2020’nin sonuna kadar ekranlarda yer alacaktır. Eğer Kefaret ilk bölümde aldığı yüksek reytingleri koruyabilirse tabi ki 2. sezonu hak edecektir ancak Kefaret dizisinin ilk bölümde ki kötü senaryo ile 2. sezonda devam etme şansı yok.

Tabi ki dizinin ilerleyen haftalarında ki reytinglerini görmeden tahmin etmek zor ancak ben Kefaret’in izleyici kaybedeceğini ve çok uzun ömürlü olamayacağını düşünüyorum.

Kefaret Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kefaret dizisinin 7 bölümlük sözleşmesi var. Bu 7 bölümlük sözleşme sezonun 2. yarısı içinde uzatılabilir işler çok kötü gitmezse. Zaten Nurgül Yeşilçay gibi bir yıldızı 7 bölüm ile ikna edemezsiniz. Nurgül Yeşilçay’a en az 14 bölüm söz vermeden sözleşmeye oturtamazsınız. Bu nedenle de ben Kefaret dizisinin ocaktan sonra da yayına devam edeceğini düşünüyorum; tabi işler çok kötü gitmezde sözleşmenin ikinci kısmına iki taraf da gönül rahatlığı ile geçer.

Kefaret dizisi 10. bölümden sonra 5 ve üzeri reyting alamazsa tahmini olacak 13 – 14. bölümlerinde mart ayı içerisinde final yaparak ekranlara veda edecektir. Kefaret dizisi 5 ve üzeri reyting alırsa bu durumda 2021 2022 yeni sezonunda 2. sezonu ile ekranlarda olacaktır. Kefaret Dizisi Final mi yapacak Kefaret dizi finali

Kefaret’in Geleceğini Zeynep ve Sinan Aşkı Belirleyecek

Kefaret dizisi Zeynep’in kızını arama, bulma çabası ile bir kaç bölüm daha devam edecektir; Zeynep kızına kavuştuktan sonra eğer düzgün bir senaryo ile Zeynep ve Sinan bir araya getirilemez ise bu durumda Kefaret dizsinde işler karışacaktır. Sinan’ın aptal aşık tavırları; Zeynep’in de abartılmış kızını arayan anne tavırları devam ettikçe bu senaryo izleyiciyi içine çekemeyecektir. Kefaret dizi finali

ERTANHABER

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu