Kayserispor’dan ayrıldı, G.Saray açıklaması yaptı!


Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Hasan Hüseyin Acar, “Kayserispor’dan ayrılışım basında yanlış anlatıldı. Kayserispor’dayken kimseyle tartışmam olmadı, bilhassa toplumsal medyada yazılıp çizildiği üzere değil olay. Ben kendi istediğimle Kayserispor’dan ayrıldım. Ben, Samet Hoca’nın yanına gittim ve ayrılmak istediğimi söyledim. Kimse bana ‘Seni göndermek istiyoruz, kovuyoruz’ demedi.

Kayserispor’dan kendim ayrılmak istedim. Kadro kaptanlığını da ben kendi isteğimle bıraktım. Samet Hoca misyona başladıktan sonra yanına gittim ve ‘Hocam, grup kaptanlığını benden alın, Sapunaru’ya verin’ dedim. İtiraf etmeliyim. Kadro kaptanlığı üzerimde baskı yaratıyordu.” dedi.

Galatasaray’a karşı pozitifim”

Galatasaray’la ismi dönem öncesinde anılan Hasan Hüseyin Acar, “Galatasaray hakkında daha evvel programınızda söylediğim kelamlar hala geçerli. Galatasaray’a karşı çocukluğumdan beri sevgim var. Galatasaray’a karşı olumluyum. Galatasaray’dan şimdi resmi teklif almadım. Transfer teklifi gelirse Galatasaray’da seve seve oynarım.” tabirlerini kullandı.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Emre Mor 6 hafta sonra golle döndü

Şu anda Eskişehir’de ailesinin yanında olduğunu söyleyen 26 yaşındaki futbolcu, “Eskişehir’deyim. Ailemle birlikte vakit geçiriyorum. Menajerimle önümüzdeki günlerde transferimle ilgili konuşacağız.” diye konuştu.

Hasan Hüseyin Acar kelamlarına Kayserispor topluluğu ve Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı’na teşekkür ederek son verdi.

11 maçta oynadı

Hasan Hüseyin, Kayserispor’da bu dönem kadroyla 10’u lig, 1 de kupa olmak üzere toplam 11 maça çıktı.

1994 doğumlu oyuncu 2018 yaz transfer periyodunda Eskişehir’den Kayserispor’a katılmıştı.

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat