Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Karagümrük, Andrea Bertolacci transferini bitirmek üzere!

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Fatih Karagümrük transferlere devam ediyor… Üstün Lig’de ses getiren bir takım kuran ve aldığı galibiyetlerle üst sıraları zorlayan Karagümrük, Fabio Borini’nin akabinde bir İtalyan yıldızı daha takımına katıyor.

Borini ve Emre Çolak transferlerini resmen açıklayan Karagümrük, Andrea Bertolacci transferini de açıklamak için artık gün sayıyor. İtalya’nın yüksek tirajlı gazetelerinden La Gazzetta dello Sport’un internet sitesi, son dakika olarak duyurduğu haberde Karagümrük’ün Bertolacci ile her mevzuda mutabakat sağladığını ve resmi açıklamanın kısa mühlet içinde yapılacağını duyurdu.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Haberin ayrıntısında Fatih Karagümrük ve Bertolacci ortasındaki görüşmelerin son evreye geldiği ve gün için muahedenin tamamlanacağı belirtildi. Haberde Karagümrük’ün Jack Wilshere ile de temasa geçtiğini fakat Bertolacci’de karar kılındığı vurgulandı.

Süleyman Hurma açıklamıştı

Fatih Karagümrük Lideri Süleyman Hurma, transfer sürecine ait “Avrupa kupalarına katılmak için çaba edeceğiz. Yaptığımız fakat açıklamadığımız transferlerimiz var.” sözlerini kullanmıştı.

İtalyan Ulusal Ekibi’nde 5 maçta forma giyen Andrea Bertolacci, 2015 yılında Roma’dan Milan’a 21 milyon avro bonservis bedeliyle transfer olmuştu. En son Sampdoria forması giyen İtalyan oyuncu geçtiğimiz Eylül ayında kulübüyle kontratını feshetmişti.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.