Hepsiburada Taksit Seçenekleri – Hepsiburada Taksit Nasıl Yapılır?

Türkiye’de alışveriş sitesi olan Hepsiburada adresinde taksit nasıl yapılır, taksit seçeneklerini görme ekranı nasıl gelir gibi sorularınıza yanıt bulduk. Hepsiburada Taksit Seçenekleri Taksit Seçeneği Hangi Ürünlerde Yoktur?

Hepsiburada Taksit Seçenekleri – Hepsiburada Taksit Nasıl Yapılır?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksitli ödeme seçeneği yoktur. hepsiburada.com Hepsiburada’dan verdiğiniz siparişlerde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Kredi kartı puanıyla ödeme; Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart puanınızı kullanın” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bonus, Maximum,

World, Bankkart, Cardfinans, Axess, Advantage

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat

instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al beğeni hilesi takipçi hilesi