Hasan Can Kaya Öldü mü? Konuşanlar Programınının sunucusu öldü mü?

Konuşanlar Hasan Can Kaya

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen ile anlaştı. Müjdeli haberi ise Acun Ilıcalı duyurdu.

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ile anlaştı. Müjdeli haberi ise Acun Ilıcalı duyurdu.  Hasan can kaya öldü
YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran HasanCan Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen ile anlaştı. Müjdeli haberi ise Acun Ilıcalı duyurdu. Hasan can kaya öldü

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan programında ünlü isimleri konuk alan Hasan Can Kaya’nın programı bundan sonra Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacak.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

TV8’in yanı sıra Exxen adını verdiği yeni bir platform kuran Acun Ilıcalı, yeni projelerini yavaş yavaş duyurmaya başladı. Yarışma ve dizilerin yer alacağı platformda HasanCan Kaya’da Konuşanlar isimli programını sunacak. Kaya ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşıp müjdeli haberi veren Ilıcalı “Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de, hepimize hayırlı olsun” dedi.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

HasanCan Kaya 16 Aralık 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise yıllarında espri yeteğini fark ederek tiyatroya yöneldi. Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. HasanCan Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha krizine sokan HasanCan Kaya’nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Şimdilerde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kaya’nın 1,5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Konuşanlar All Star ne zaman, nerede yapılacak? Hasan Can Kaya All Star konukları kimler?

Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla popüler olan HasanCan Kaya, Konuşanlar adlı programı için All Star gösterisi yapacağını açıkladı. All Star programı ne zaman, nerede yapılacak, konuklar kim?

Yeni nesil komedyenlerin sevilen isimlerinden HasanCan Kaya, Youtube’da yaptığı ‘Konuşanlar’ adlı stand-up gösterisiyle büyük beğeni topladı.

Daha önce ‘1 Kadın 1 Erkek’ adı dizide senaristlik yapan HasanCan Kaya, Acun Ilıcalı ile anlaştığını duyurarak Exxen’de yer alacağını açıkladı.

Son olarak Konuşanlar seyircilerinin isteği üzerine bir All Star bölümü yapmak isteyen Hasan Can Kaya, açıklamalarda bulundu. Peki Konuşanlar All Star gösterisi ne zaman yapılacak? Konuşanlar HasanCan Kaya’nın en beğendiği 3 konuşmacı kimdir?

KONUŞANLAR ALL STAR PROGRAMI NE ZAMAN, NEREDE?

HasanCan Kaya’nın verdiği bilgilere göre eğer gerekli koşullar sağlanırsa 2021 Mayıs ayı gibi Konuşanlar All Star programının yapılması bekleniyor.

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ile anlaştı. Müjdeli haberi ise Acun Ilıcalı duyurdu.  Hasan can kaya öldü
YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen ile anlaştı. Müjdeli haberi ise Acun Ilıcalı duyurdu. Hasan an kaya öldü

Eğer şartlar sağlanırsa programın Harbiye’de görkemli bir şekilde yapılacağını duyurdu. Henüz bilet satışları başlamadı.

HASAN CAN KAYA’NIN KONUŞMACILARI KİMDİR?

Hasan Can Kaya çıktığı bir programda en beğendiği 3 favori konuşmacıyı açıkladı. Bunlar aşağıdaki gibidir:

– 8. bölümünden Fatih,

– 13. bölümden Musa,

– 14. bölümdeki Oğuzhan.

Bu isimler HasanCan Kaya’nın en favori 3 konuşanlar konuklarıdır. Eğer All Star programı çekilirse bu 3 ismin de programda yer alması bekleniyor.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de dünyaya geldi. HasanCan Kaya aslen Malatyalıdır. Çocukluğunu geçirdiği Güngören sokaklarında sempatik kişiliğiyle mahallenin sevilen isimlerinden biri oldu.

Lise döneminde ilk kez tiyatroya gitti ve sahne sanatlarına ilgi duydu. Kendi mizahını yapmak ve hikayelerini anlatmak hayaliyle sinema sektöründe iş kovaladı. Bir süre setlerde çalıştı, sonra birçok dizi ve filmlerde senaristlik yaptı. Bu süreçte pek çok engelle ve mobbing ile karşı karşıya kaldı. Zaman zaman, kendi deyimiyle işleri araklandı. Buna karşın mesleğe olan tutkusundan vazgeçmedi.

Demet Evgar ve Emre Karayel‘in başrollerinde yer aldığı ‘1 Kadın 1 Erkek’ dizisinde senaristlik yaparken, senaryo grubundaki arkadaşlarının da desteği ile stand-up gösterisi yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak sahneye çıkmaya başladı.

İlk zamanlar gösterisine az sayıda kişi gelirken, espri yeteneğinin kulaktan kulağa yayılmasıyla seyirci sayısı artmaya başladı. Seyircilerden aldığı olumlu geri dönüşlerin verdiği cesaretle yazarlığı tamamen bıraktı ve sadece komedyenliğe odaklandı.

Başa dön tuşu
Google Haberler
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER | - | DUMAN HABER