Gerçek Kesit: En Yakın Arkadaşının Nişanlısıyla Aşk Yaşayarak Daha da Hayvansılaşan Bir Adamın Öyküsü

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Sarı Bıyık her kısımda şaşırtmaya devam ediyor fakat bu kısım sağ gösterip sol çaktı resmen 😀

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

1. Merhaba canım arkadaşlarım. Gerçek Kesit yeniden ruhumuzu zımparalayarak hayatımızdan geçmeye devam ediyor. Bu haftaki kısmımızın ismi Yasak Aşk. Esasen bizim olağan aşkla ne işimiz olur ki? İzliyoruz…

2. Bu yüzünden memnunluk akan kızın ismi Melike. Onu bu kadar memnun eden kişi ise parıltı yüzlü anası. Melike'nın anasının dünyada hiçbir işi kalmadığı için kızını yampirik Hasan'la zorla evlendirmek istiyor.

3. Şu zalım duruşa, şu şerefsizlik akan karşı konulamaz cazibeye bir bakın hele ya bir bakınnnn!!! Aşk kokan pembe gömleğiyle dünyaları s.lemeyen bu adamın ismi Kemal. Onun yanındaki de Melike'nın hımbıl ve zoraki nişanlısı Hasan. Bu ikisi askerlik arkadaşı bu ortada ve Kemal, Hasan'ın nikah şahidi olacak inş.

4. Melike, Hasan ve Kemal bir çay bahçesine gidip yarınlar yokmuşçasına semaver siparişi veriyorlar. Bir orta Hasan tuvalete gittiğinde Melike “Bana yenge demeni istemiyorum Kemal. Seninle çarpışmak üzere dolu dizgin fikirler var kafamda” diyor Kemal'e. Ortamdan tam alev çıkacakken Hasan ellerini yıkamadan çıktığı tuvaletten geliveriyor.

5. Kemal, kendisine atılan alev topunu soğutmak üzere yatağa uzanıyor. Yalnızca orta 2'ye giden çocukların kullandığı nevresiminin üstünde bacılık, yengelik, hayvansılık üzere kavramları sorguluyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

6. Bu sırada Melike, peçeteden kendi imkanlarıyla yaratılmış olan nişanlısı Hasan'ı arıyor. Hasan olanca seksiliği ve erotikliği ile durum alıp telefona yanıt veriyor. Buram buram erotizm kokuyorsun Hasan!

7. Melike çıkıp Hasan'ın konutuna gidiyor olağan. Olağan hedef Kemal'i görmek. Bunlar yeniden selamlaşıyor falan fakat tokalaşırken ellerinden ciyuvvv diye kıvılcımlar çıkıyor. Cinsel tansiyon had safhada!

8. Hasan bir orta bakkala Fanta almaya gidiyor ya da Çitos, tam bilmiyorum. Neyse o ortada Melike, Kemal'i kıstırıyor diyor ki “Kaçır beni buradan. Ben bu adamla yapamam, beyaz slip don giyiyodur kesin bu. Ben seni istiyorum” diyor.

9. Kemal ve Melike kaçmak için anlaşıyorlar ve sözleşiyorlar. Bu sırada Melike'nin cadı anası, kızını konutta bulamayınca Hasan'a telefon ediyor. Erotik Hasan yeniden olanca seksapalitesiyle telefona yanıt veriyor. You Bitch!

10. Bu iki gerzomat, Bursa'ya kaçmak için otobüs garajına gidiyor. Melike'nin Anadolu Liseleri Sınavı'na girmeye hazırlanan kardeşi Baran bunları buluyor. Diyor ki “Aaa Abla” . Evet yalnızca bu kadar. Ne bok yemeye geldi oraya o da belirli değil. İmkanı yok bu sene imtihanı kazanamaz bu.

11. Melike, libido killer Hasan'ı defedip Kemal'le kaçıyor. Kemal bir gün yolda yürürken hayatta en çok sevdiği ve yıllardır tıpkı sahneyi paylaştığı piyanist arkadaşı Hasan ile karşılaşıyor. Ve Hasan ona diyor ki “Sen miydin sevgilimi çalan?”

12. Baş dönmesi ve canı erik çekmesi semptomlarıyla hastaneye başvuran Melike, gebe olduğunu öğreniyor. Kemal bu haberi öğrenince memnunluğunu kapıya yaslayarak doyasıya yaşıyor.

13. Aplasının gebe olduğu haberini duyunca evvel hala olacağını düşünüp heyecanlanan Baran, uzun araştırmalar sonucu dayı olmak üzere olduğunu öğreniyor. Melike de gözleri yolda bir biçimde Sarı Tutku diyebileceğimiz bir insanı, kocasını bekliyor.

14. Karısı doğurmak için saniyeleri sayan, kayınçosu 1'den 15'e kadar sıkıntı sayan Kemal orospusu bakın nerelerde neler yapıyor? Ptüüüüüüü sana alçak hayvan. Şeyin düşsün inşallah!

15. Baran bazen güç da olsa kesimleri birleştirebilen bir insan olduğu için bunu da fark ediyor ve eniştesine durumu soruyor. Dedik ya, çocuk biraz şey… Kemal o kadddaaar lakin o kadddaaar geniş bir insan ki “Ben Nuran'la gönül eğlendiriyorum ya, nope” diyor kayınçosuna. Akabinde da ekliyor: “Ben bu akşam Nuran'da kalacam, yönetim et bro”. Pes… Vallahi pes… Billahhi pes… Şerefsizliğin ismi dürüstlük olmuş dostlar!

16. Kemal “Ar yu kola? Ar yu seks?” sorusunu yönelttiği Nuran'la doludizgin tepişmeye devam ediyor. Bu ortada “Karımı sevmiyorum, onu boşayıp seni alacam” diye de ekliyor. Beyaz gömlek, koyu renk kot pantolon ve şu güneş gözlüğü kombinini tercih eden hiçbir adam çeşme ya da köprü yaptırmaz arkadaşlar. Bu kombin bize hep haysiyetsiziliğin, sırtlanlığın ipuçlarını verir.

17. Kemal, Nuran'dan aldığı yüksek libidoya dayanarak Melike'ye ayrılmak istediğini söylüyor. Melike yıkılıyor doğal ne yapsın? Nerde o tek göz odada arzuladığı adam, nerde bu erdemsiz üstadı!

18. Baran, iki çeşmenin tıpkı anda bir havuzu doldurmaya çalışmasının ve bunun da kendisinin sıkıntısı olmasının çok saçma olduğuna karar veriyor. Anarşistliği yeterlice ele alan Baran, dahi manasındaki -de'leri birleşik yazıp bu dünyanın feriştahını yakmaya karar veriyor ve kendine farklı bir yol çiziyor.

19. Mahallenin ortasında “YARIŞ ATINA DÖNDÜM LAN” diye bağırırken karşıdan gelen eniştesini görüyor ve sisteme olan bütün yansısını eniştesi üzerinde gösteriyor. Bebeyi resmen delirttiler, yazıklar olsun!

20. Ve bakın neler oluyor: Kemal, şeyine düşkünlüğünün ve ergen eniştesi olmanın bedelini canıyla ödeyip kara toprağa giriyor.

21. Erotik Hasan, hayatında birinci kere yaklaştığı sistemli cinsel ömürden uzaklaştığı için telefonlara artık yanıt veremiyor.

22. Baran, çıktıktan sonra nerelerde galericilik yapacağını kestirmeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.