Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Fransız kanalı Burak Yılmaz’ı öve öve bitiremedi!

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Türkiye’den ayrılarak Lille’e transfer olma sürecinden bahseden Burak Yılmaz, “Luis Campos’un, 35 yaşında dahi üst seviye bir ligde oynamam gerektiğini söylemesi beni ikna etmek için yetti” tabirlerini kullandı.

Programda, Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu’nun da Burak Yılmaz ile ilgili görüşlerine yer verildi. Belözoğlu, “Burak, futbol hastası. Bu yüzden gittiği her yerde gollerini atmaya devam ediyor ve çok çalışıyor” dedi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Burak Yılmaz ise, “Lille olarak, Ligue 1’in en âlâ gruplarından biriyiz. Burada bir hayalim var lakin gerçekleşmeden sizinle paylaşmayacağım. Gerçekleşirse ve bir röportaj daha yaparsak, umarım o vakit anlatırım” diye konuştu.

Kanal, Burak Yılmaz ile çalışma fırsatı bulan Jean Tigana’ya da yer verdi. Tigana ise Burak Yılmaz ile ilgili olarak, “Burak çok kararlı bir gençti. Onunla çalışmak farklıydı. O yaşında bile inancı yerindeydi. Kaleye sırtı dönük çok rahattı ve çok uygun şut atıyordu” tabirlerini kullandı. 

LILLE TÜRKGÜCÜ

Lille’de Yusuf Yazıcı 20. resmi maçında 11. golünü attı. Bu, Yusuf’un mesleğindeki en skorer dönem olarak kayıtlara geçti. Zeki Çelik’in 12 maçta 2, Burak Yılmaz’ın ise 18 maçta 8 golü var. (NTV)

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.