Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de ⋆ Oyun Haberleri

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de
Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de

Türk oyun şirketi, Erzurum isimli yeni bir hayatta kalma oyunu geliştirdi. Proximity Games ’in yeni oyunu Erzurum, popüler dijital oyun platformu Steam üzerinden kullanıcıların erişimine sunulacak. Erzurum oyunu

Son yıllarda kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen Türk yapımı oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. ZulaMount & Blade: Warband ve Mount & Blade II: Bannerlord gibi popüler Türk yapımı oyunların ardından, Hayatta kalma temalı Erzurum oyunu dijital oyun platformu Steam üzerinden kullanıcılara sunulacak.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

ERZURUM SOĞUĞU OYUNA KONU OLDU!

Türkiye’nin en soğuk şehirlerden biri olan Erzurum, bir hayatta kalma oyununa konu oldu. Proximity Games tarafından geliştirilen Erzurum, dijital oyun platformu Steam’de yerini aldı. Türk oyun şirketi tarafından geliştirilen Erzurum isimli oyunda, Taylan isimli karakterin Erzurum’daki yolculuğu konu ediliyor. Erzurum oyunu

NE ZAMAN SUNULACAK ?

20 Ocak 2021’de erişime sunulacak olan oyunda, hikaye, serbest mod ve meydan okumalar gibi oyun modları bulunuyor. Hayatta kalma türündeki yapımda oyuncular, dondurucu soğuğa, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele edecek. Hayatta kalma temalı oyunlar, son yıllarda oldukça popüler olan türler arasında yer alıyor. Erzurum oyunu

BU OYUN HAKKINDA

Erzurum, Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biridir. Taylan için, kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum’un ıssız bölgelerinde seyahat etmek çok saçma bir fikirdi. Taylan’ın henüz farkına varmadığı şey ise, girmek üzere olduğu bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğudur. Sanki içinde bulunduğu zorlu şartlar yetmiyormuş gibi, şimdi Taylan’ı daha büyük dertler bekliyor.

Erzurum; dondurucu soğuklara, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele ettiğin bir hayatta kalma oyunudur. Bu zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakmalı ve kendinizi ısıtmalısınız, uyumak için yatak bulmalısınız, yemek, silah, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler…Kısacası sizi hayatta tutmak için ne gerekiyorsa onu bulmalısınız.

OYUN MODLARI

HİKAYE : Kahramanın oyun boyunca karşılaştığı olayları ve hikayenin sonunu keşfetmek için Hikaye modunu oynayın.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

SERBEST MOD : Eğer hikaye moduyla aynı mekaniklere sahip sonsuz bir oyun modu istiyorsanız, Serbest mod tam size göre. Eğer oyuncu ölürse, en son kayıttan devam edebilir. Tam anlamıyla sonsuz bir oyun modudur.

MEYDAN OKUMALAR : Bu bölüm, daha zor bir oyun deneyimi isteyen tecrübeli oyuncular içindir. Çeşitli türde meydan okumalardan birini seçerek kendinizi deneyebilirsiniz. Bu türlerden bazıları bitmeyen fırtına, daha soğuk hava, zamanlı görevler, daha fazla yırtıcı hayvan vb.

BÜYÜK AÇIK DÜNYA

9 kilometrekarelik alanıyla, oyun dünyası size çok sayıda keşfedilecek alan sunuyor. 30’dan fazla bölge keşfedilmeyi bekliyor. Erzurum oyunu

DİNAMİK HAVA, SICAKLIK VE ZAMAN

Hava, sıcaklık ve zaman birbirleriyle bağlantılıdır. Güneşli yada bulutlu gün, dondurucu gece, sabah ayazı gibi gerçekçi doğa olayları dinamik olarak oluşur. Ayrıca hafif kar yağışı, yoğun kar yağışı, kar fırtınası, sisli hava gibi hava olayları da rastgele oluşur.

Erzurum,Erzurum steam, erzurum oyunu, erzurum oyun indir, erzurum torrent, erzumum indir

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu