Ertanhaber Haberin Adresi

Yayınlama: 24.12.2020
Düzenleme: 18.11.2022 23:06
A+
A-
Ertan Haber (Tarafsız ve Doğru Bakın)
Ertan Haber (Tarafsız ve Doğru Bakın)

Ertan Haber (Tarafsız ve Doğru Bakın) yani https://ertanhaber.com 4 Nisan 2020 tarihinde Tunahan Ertan tarafından kurulmuş, internet üzerinden haber, bilgi yayını yapan bir basın kuruluşudur. Sloganı tarafsız ve doğru bakın olan Ertan haber, ilk kurulduğu yıl 2020’den itibaren kamuoyunu aydınlatmak haber bilgi paylaşmak üzere okurlarıyla birlikte. Ertan haber’in haber yayın ajansı şu anda Eskişehir’de olup yerel haber yayını yapmayıp tüm Türkiye’yi ilgilendiren paylaşımlar yapıyor. Haber içerikleri ve paylaşımları etik olan bu haber medya sitesi her gün yüzlerce haberi doğru ve tarafsız paylaşmaktadır.

Ertan haber doğru ve tarafsız haber olmayı amaçlamıştır. Haberleri objektif ve okunur anlaşılırdır. Ertanhaber.com ailesi; son dakika haberler, gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, köşe yazıları, eğitim, spor, teknoloji, polis adliye kategorilerinde sizlere hizmet vermektedir. Ertanhaber’e hoşgeldiniz. Ertan Haber Ajansı

Ertanhaber ile gündemi takip edebilirsiniz. Sondakika haberler manşet haberler güne gündeme dair tüm gelişmeler an be an okurlarıyla paylaşıyor. Güncel ve Son Dakika haberler okurlarla paylaşılıyor. Haberler etik ve tüm okurların kolay erişebileceği şekildedir. Günde 100’den fazla haberin paylaşıldığı ERTANHABER’de güncel ve son dakika haberler paylaşılıyor.

Ertan haber bir haber medya sitesidir. Son dakika haberler Ertan haber olarak doğru ve tarafsız haber olmayı amaçladık. Haberlerimiz objektif ve okunur anlaşılırdır. Ertanhaber.com ailesi olarak; son dakika haberler, gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, köşe yazıları, eğitim, spor, teknoloji, polis adliye kategorilerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ertanhabere hoşgeldiniz. Ertan Haber Ajansı

Haber, güncel ve ilginç bir olayın olduğunca nesnel ve gerçeğe uygun bir biçimde sunulmasıdır. Haber metninde her türlü taraflı değerlendirmelerden ve söz oyunlarından uzak durulur. Metin kısa, haber dili de yalındır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.