Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Ekmek Reis olarak tanınan Cesur isimli köpek ölmedi anne oldu

Ekmek Reis Anne Oldu

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Ekmek Reis olarak tanınan cesur isimli köpek öldü mü? Herkesin merak ettiği soruya işte cevap..

Ekmek reis anne oldu ekmek reis öldü mü
Ekmek reis anne oldu ekmek reis öldü

İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN YOLLARI MUTLAKA OKUYUN

Ekmek reis anne oldu… “EkmekReyiz” olarak bilinen Cesur isimli köpeğin öldüğü iddiaları çığ gibi büyüdü… ErtanHaber paylaşmıştı: EKMEK REİS ÖLDÜ bu haberin peşine düşen NEDENHABER ajansı iddiaları yıktı. Cesur isimli köpeğe çok benzeyen bir anne köpeği paylaştılar ve ekmek reis ölmedi dediler.. “Ekmek yiyen köpek”

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN YOLLARI MUTLAKA OKUYUN

Ne paylaşmıştık: 11 Ağustos 2020

Sosyal medyada Ekmek Reis olarak tanınan Cesur isimli köpek İzmir’in Foça ilçesinde ormanlık alanda ölü bulundu. Cesur isimli köpeğin henüz nasıl öldüğüne dair bir bilgi edinilemedi. İşte Cesur köpeğin nasıl öldüğüne dair bilgiler.. Sosyal medyada “Ekmek Reyiz” olarak tanınan Cesur isimli köpek İzmir’in Foça ilçesinde ormanlık alanda ölü bulundu. Ekiplerin bölgede ki incelemesinde Cesur isimli köpeğin henüz nasıl öldüğüne dair bir bilgi edinilemedi. İddialara göre, bir vatandaş, Foça’da ormanlık bir alanda dolaşırken köpeğin ölüsü ile karşılaştı ve yetkililere haber verdi.

Büyükten küçüğe, herkesin sevdiği yabancı ülkelerde de tanılan “Ekmek Reyis” sosyal medyaya elinde tuttuğu ekmeği ile ses getirmişti. Sosyal medya da yabancıların gruplarında da dikkat çekmişti. Dünyaca ünlü olan bu sevimli köpek bütün hayvanseverleri ve hayranlarını üzdü.

Vatandaşlar kızgın

Vatandaşlar kızgın, vatandaşlardan biri Mert Girgin konuyla alakalı “İzmir Foça’da çok köpek var arabalar köpekleri çiğniyor Ekmek Reis aşağı tarafta yaşıyordu kayboldu sonra ona benzeyen bir köpek öldü Ekmek Reis öldü denildi. Ben Cesur’un öldüğüne inanmıyorum o bir fenomen onu kaçırdılar” ifadelerini kullandı. Öte yandan, sokak hayvanlarının yoğun olduğu mahallede yaşayan çocuklar, sürekli yola çıkan yavru köpeklerin araç altında kalmaması için sürücüleri uyarmak amaçlı trafik levhaları üzerine “Dikkat köpek var, yavaş geçin” yazılarını astılar. “Ekmek yiyen köpek”

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN YOLLARI MUTLAKA OKUYUN

Cesur isimli köpek nerede? NedenHaber paylaştı Ekmek Reis Anne oldu…

“Ekmek Reyiz” şu anda bir barınakta bakılıyor. Toplamda 4 tane bebek yavru dünyaya getirdi. Yavrularından bir tanesinin sağlık durumuna ilişkin kötü habeler alındı. Cesur Köpeğin sağlığı şu anda iyi…

Diğer Haberler sizi yanıltmasın HaberTürk’ün paylaştığı haber başka bir köpek… “bizim şu meşhur ekmek yiyen köpek değil”

Reis’i demir sopayla döverek öldürdüler

Sokak köpeği Reis, kimliği belirsiz bir kişi tarafından demir sopayla dövülerek öldürüldü

İstanbul Kumburgaz’da bir sokak köpeği, kimliği belirsiz bir kişi tarafından demir sopayla dövülerek öldürüldü.

Gece yarısı meydana gelen olayı sabah fark eden Kumburgaz sakinleri, duruma tepki gösterdi. Reis ismini verdikleri kangal köpeğin, Sahipsiz Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından aşısı ve kontrollerinin sürekli takip edildiğini belirten vatandaşlar, köpeğe işkence yapıldığını ifade etti.

Şahsın, köpeği dövdükten sonra demir sopayı hayvanın leşinin hemen yanında bırakarak kaçtığı belirlendi.