“Dj Dikkat” evinde ölü bulundu!

YouTube’da ‘DJ Dikkat öldü mü?’ iddiaları sosyal medyada hızla yayıldı. Çektiği videolarla Şanlıurfa’nın tanınan isimlerinden biri olan DJ Dikkat lakaplı Mehmet Aykan günün en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan DJ Dikkat lakaplı Mehmet Aykan isimli Youtuber hakkında ölüm iddiaları sosyal medyada hızla yayıldı. YouTube’da ‘DJ Dikkat öldü mü?’ iddiaları sosyal medyada hızla yayıldı. Çektiği videolarla Şanlıurfa’nın tanınan isimlerinden biri olan DJ Dikkat lakaplı Mehmet Aykan günün en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Dj dikkat öldü mü

Hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan DJ Dikkat lakaplı gencin ölüm iddialarına ilişkin sosyal medyada farklı söylentiler ortaya atıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları DJ Dikkat’in kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiğini, bazıları ise ölmeyip askerde olduğunu söyledi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Dj dikkat öldü mü son dakika

Kendisine rakip olan Heijan isimli Dj‘e cevap niteliğinde çektiği videonun her saniyesinin ayrı bir goygoy konusu olması sayesinde Dj Dikkat üzerine binlerce parodi videosu çekildi, komikli tweet atıldı. Heijan’a attığı diss ile tanınan Dj Dikkat hayatını kaybetti mi?

Dj dikkat öldü mü youtube

Şarkıları ve videoları aşırı derecede argo ve küfür içerse de, takipçiler bu videoları yıllardır ezberliyor ve tekrar tekrar takip ediyordu. Bugün ise takipçilerini çok üzen bir haber geldi. Dj Dikkat hayatını kaybetti haberleri internette yayılmaya başladı. Ve olayın üstünden birkaç saat geçtikten sonra iddialar sonuçlanamadı. Dj Dikkat’in ölüp ölmediği henüz bilinmiyor.  DJ Dikkat‘e yakın olduğu bilinen hayran sayfaları tarafından, haberin yalan olduğu açıklandı. Hayranlarının açıklamasına bakılacak olursa, DJ Dikkat hayatını kaybettiği şeklindeki haberler yalan gibi gözüküyor.

DJ Dikkat lakaplı Youtuber Mehmet Aykan hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü DJ dikkat öldü mü. Dj dikkat son dakika Dj dikkat son dakika Dj dikkat son dakika Dj dikkat son dakika Dj dikkat son dakika. Dj dikkat nerede Dj dikkat nerede Dj dikkat nerede Dj dikkat nerede. dj dikkat youtube dj dikkat youtube dj dikkat youtube dj dikkat youtube dj dikkat youtube

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Haber hakkındaki görüşlerinizi bildirin

%d blogcu bunu beğendi: