Demet Özdemir’den Şoke Eden İtiraf! “Sıra Dayağından Geçtim”

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Demet Özdemir’den Şoke Eden İtiraf “Sıra Dayağından Geçtim”. 29 yaşındaki oyuncu Demet Özdemir, ailesinde şiddet gördüğüne dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ‘Zeynep’ karakterini canlandıran oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün doğum gününü kutladı. Hayranlarından ve sevenlerinden iyi yaş dilekleri alan Özdemir’in ailesi ile ilgili itirafları gündeme oturdu.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
demet özdemir'den şoke eden itiraf! "sıra dayağından geçtim"
Demet Özdemir’den Şoke Eden İtiraf, Sıra Dayağından Geçtim, Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Ünlü Oyuncu Demet Özdemir nerelidir, Demet Özdemir nerede yaşıyor, demet özdemir kimdir ve hangi dizilerde oynamıştır, demet özdemirin kariyer hayatı, demet özdemir ailesinden şiddet mi gördü, demet özdemir kaç yaşındadır

‘SIRA DAYAĞINDAN GEÇMİŞLİĞİMİZ VAR’

Ailesiyle alakalı konuşan Demet Özdemir, ‘İzmit’in küçücük bir kasabasında geçti çocukluğum. Annem, babam, ablam ve abimle iki katlı bahçeli bir evde yaşardık. Kısaca tipik bir taşra ailesiydik. Aslında önce ablamın yıldızı parladı. Çarkıfelek’e izleyici olarak İstanbul’a gittiğinde Mehmet Ali Erbil’le tanışmıştı. Zaten çok sıra dayağından geçmişliğimiz var. Özellikle de ablam benden daha fazla korkardı babamdan. Onun karşısında kafamızı öne eğip beklediğimizi hatırlarım’ dedi.

Güzel oyuncu daha önceki bir röportajında da aile içinde şiddet olduğunu söylemişti. Ancak ilk kez detay verdi. Bunun yanı sıra güzel oyuncu şöhretin hayatındaki değişimini ise “Parçalandık ve her bir parçamızı ayrı yere bıraktık misali… Hepimiz için hem güzel, hem zor zamanlardı” sözleriyle anlattı. 

DEMET ÖZDEMİR BİYOGRAFİSİ VE HAYATI

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde bir kasabada doğmuştur. Bir ablası ve bir abisi vardır. 8abası boşandığından, annesi ve ablası ile beraber İstanbul’a taşınmışlar. Ablası çalışıp onu kolejde okutmuş. Bengü’nün dans kadrosuna girdi, 1,5 yıl orada dans etti. Okulu bırakmak zorunda kaldı. Akşam lisesine devam ederek mezun oldu. Bengü’den ayrıldıktan sonra 2012 – 2013 yıllarında, bir süre Efes Kızları ile dans etti.
Bu arada reklamlarda da oynamaya başladı. 2009yılında Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” Klibinde dansçı kadrosuna oldu. 2012 yılında Pegasus reklamında uçuş hostesi olarak oynadı. Aralık 2013’de Blue Jean Dergisi Takviminde yer aldı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Lise yıllarında 3 ay dans dersleri aldı. Lise bittikten sonra 2 yıl Şahika Tekand’da tiyatro eğitimi aldı.

2013 yılında “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide oynayarak dizi hayatına başladı. 2014 yılının Nisan ayında Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu “Kurt Seyit ve Şura” dizisine İstanbul dönem projesi kadrosuna Alya rolüyle dahil oldu.

Demet Özdemir, 2014 yılı Haziran’ında Oğuz Çelik’in yönettiği ‘Tut Sözünü’ Sinema Filminde Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Zafer Algözile birlikte rol aldı.

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram’ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe,Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç’tır.

Demet Özdemir, 2015 yılında “Çilek Kokusu” adlı dizide Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Uğur Demirpehlivan, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan, Mine Tugay ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :

  • 2013 – Sana Bir Sır Vereceğim
  • 2014 – Kurt Seyit ve Şura
  • 2014 – Tut Sözünü
  • 2014 – Kaçak Gelinler
  • 2015 – Çilek Kokusu (Aslı) (TV Dizisi)
  • 2019 – Doğduğun Ev Kaderindir

Demet Özdemir’den Şoke Eden İtiraf, Sıra Dayağından Geçtim, Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Ünlü Oyuncu Demet Özdemir nerelidir, Demet Özdemir nerede yaşıyor, demet özdemir kimdir ve hangi dizilerde oynamıştır, demet özdemirin kariyer hayatı, demet özdemir ailesinden şiddet mi gördü, demet özdemir kaç yaşındadır

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu