Pubg Mobile Global Shader – Coocked Connect Hatası

Pubg Mobile Global Shader, pubg hata, pubg lite hata, pubg hata ve çözümleri, Coocked Connect Hatası, pubg açılamıyor hatası, pubg error, pubg error çözüm, pubg lite hata çözümü, Error – 620002, Not available in your region, Fatal Error (Assertion Failed)

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

PUBG Lite Açılmıyor: Oyun Hatalarının Çözümü Pubg Mobile Global Shader – Coocked Connect Hatası

PUBG Lite ile ilgili sorun yaşayanlar için güzel bir rehber hazırlandı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Herkesin merakla beklediği PUBG Lite sonunda çıktı. Ancak bazı oyuncular sorun yaşıyor. Siz de “PUBG Lite açılmıyor” diyorsanız bu içeriğimiz tam size göre!

Pubg Mobile Global Shader
Pubg Mobile Global Shader

1. Global Shader ya da Cooked Content Hatası

PUBG LITE çalışmak için DirectX 11’e ihtiyaç duyar ve eğer aşağıdaki gibi bir hata alıyorsanız, lütfen DirectX’i güncellediğinizden emin olun.

2. “DX11 feature level 10.0 is required to run the engine”

Eğer aşağıdaki hatayı alıyorsanız, ekran/grafik kartınız Directx11’i desteklemiyordur. Bu yüzden oyuna giriş yapamıyor olacaksınız. Directx11’i destekleyen sistemler burada listelenmiştir. Eğer bu listede sisteminiz yoksa maalesef bilgisayarınız oyunu desteklemiyor.

3. Fatal Error (Assertion Failed)

Eğer aşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorsanız, ekran kartınız büyük bir ihtimalle çok ısınmış ya da fanı tozlanmış olabilir. Bu sorunları gidermenize rağmen problem devam ediyorsa, ekran kartı sürücüsünü kaldırmanızı ve yeniden yüklemenizi tavsiye ederiz.

4. NVIDIA Geforce Problemi

Aşağıdaki hata mesajını, eğer ekran kartı sürücünüz güncel değilse alıyor olabilirsiniz. Nvidia ekran kartları için sürücü yükleme adımlarını aşağıda görebilirsiniz. Coocked Connect Hatası

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

PUBG Lite Wallhack – Speed – Aimbot Hilesi 2020 Güncel

5. Launcher.exe – Bad Image

Yukarıdaki ifadeyi göreceğiniz bir hata mesajı aldığınızda, Microsoft Visual C++’nin doğru yüklenmediğini söyleyebiliriz. Nasıl yükleyeceğiniz konusunda aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

6. SwapChain ->SetFullscreenState(false,Null) failed.

Yukarıdaki hata mesajı ile karşılaşıyorsanız, DirectX sürücünüz güncel olmayabilir ya da ekran kartı sürücünüz güncel olmayabilir. Tavsiyemiz, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra, ekran kartı sürücünüzü güncellemek olacaktır. Sorunun devamı halinde, pencere moduna geçmeyi deneyebilirsiniz –> Sistem Ayarları > Görüntü Ayarları > Görüntü Modu > Pencere Coocked Connect Hatası

6 Saat Boyunca PUBG Oynayan Çocuk Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

7. Bölgeniz için uygun değildir / Not available in your region.

PUBG LITE, şu an için yalnızca belirli ülkeler için oynanabilir durumdadır. Eğer bu bölgeler/ülkeler dışında bir yerden oyuna bağlanmak istiyorsanız, yukarıdaki gibi bir hata mesajı alıyor olabilirsiniz. Bu sorunu gidermek için lütfen, doğru Saat ve Zaman diliminde olduğunuzu ve VPN gibi 3. parti programların açık olmadığını kontrol edin ve yeniden deneyin.

8. Error – 620002

Aşağıdaki hata ile karşılaşan oyuncular, oyunun kurulu olduğu klasörü silip, oyunu bilgisayarından tamamen kaldırıp, web sitesinden oyunu tekrar indirmesi gerekmektedir.

Eğer yukarıdakilerden farklı bir hata mesajı alıyorsanız PUBG Lite’ın buradaki rehberini takip edebilirsiniz.

Coocked Connect Hatası

PubG Lite “Dosya eksik kesildi” hatası Nasıl Çözülür?

Kaynak: PUBG Türkiye

Anahtar Kelimeler: Pubg Mobile Global Shader, pubg hata, pubg lite hata, pubg hata ve çözümleri, Coocked Connect Hatası, pubg açılamıyor hatası, pubg error, pubg error çözüm, pubg lite hata çözümü, Error – 620002, Not available in your region, Fatal Error (Assertion Failed)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.