Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Hayatın içindenMANŞET HABER

Çamaşır makinesine ıslak mendil koyulur mu? Islak mendil yararları

Çamaşır makinesine ıslak mendil koyulur mu? Islak mendil yararları. Çamaşırları yıkarken bazen kıyafetlerin cinsinden kaynaklı çamaşırların üzerine yapışan ve çıkmayan saçlar ve tüyler yapışabiliyor. Uygulayacağınız birkaç yöntemle çamaşırlara yapışan tüylerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İşte detaylar:

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geçmişten günümüze çamaşır makinesi kullanımı artmakla birlikte kullanımı da daha kolay hale gelmiştir. Evlerimizde yaz kış her zaman en çok kullandığımız eşyalar arasında yer alan  çamaşır makinesi kıyafetlerimizin temizlenmesi için evimizin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alıyor. Çamaşır makinesinde bir insan haftada ortalama 3,5- 4 saat çamaşır yıkamaktadır. Çamaşır makinelerinde artan özellikler sayesinde kıyafetleri yıkasa da bazen çamaşırlar yıkandıkları halde üzerlerine yapışan saçlar ve tüyler çıkmıyor. Çamaşır makinesinde kıyafetleri yıkarken uygulayacağınız birkaç yöntemle bütün yapışan kirlerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Çamaşır makinesine ıslak mendil koyulur mu Islak mendil yararları
Çamaşır makinesine ıslak mendil koyulur mu, Islak mendil yararları, çamaşır makinesinde ıslak mendille çamaşır yıkamanın faydaları neler, ıslak mendil çamaşır makinesine zarar verir mi, hangi ıslak mendil çamaşır makinesine atılmalı, çamaşır makinesine atılan ıslak mendil lekeleri çıkarır mı, ıslak mendil emici güce sahip mi

ÇAMAŞIR MAKİNESİNE ISLAK MENDİLİ KOYMANIN FAYDALARI

 Kıyafetlerde oluşan lekeleri çıkartmanın yolundan biri, çamaşırları makineye attığınız zaman makinenin içine 3-4 ıslak mendil koyup makineyi çalıştırın. Islak mendilin emici gücü sayesinden kıyafetlere yapışan tüylerin tamamen toplayacaktır.

 Islak mendilin parçalar halinde dağılmaması için kaliteli ıslak mendilleri tercih etmelisiniz. 

Genelde evcil hayvan besleyenlerin, tekstil işiyle uğraşanların ya da saçları çok dökülenlerin çok sık karşılaştığı durum olabiliyor.

Bazen de yıkamak için makineye atılan pantolonlarda unutulan peçeteden kaynaklı da olabiliyor.

SİZİN İÇİN: Çamaşırları Beyazlatmanın Yolları Nelerdir? Çamaşır Lekelerini Çıkartma

– Islak mendil imdadınıza yetişecek

Hemen her evde, çantalarımızda, masalarımızda bulunan ıslak mendil tam da bu konuda imdadınıza yetişecek. Çamaşırları makineye atarken makinenin içerisine 3-4 tane ıslak mendil koyup çalıştırın. Yoğun emici gücü sayesinde ıslak mendil kıyafetlerinize yapışabilecek bütün tüyleri toplayacak.

Bir de ıslak mendilin dağılma riski var ki, bunu da ortadan kaldırmak için kaliteli ıslak mendil kullanmalısınız. Evcil hayvanınızın tüylerini, unutulan peçete tüylerini hatta saçlarınızı ıslak mendilin üzerinde görünce şaşıracaksınız.

– Koli bandı ile tüylerden kurtulabilirsiniz

Kıyafetlere yapışan tüyleri gidermenin tek yolu çamaşır makinesine atılan ıslak mendil değil. Kuru haldeki çamaşırlara yapışan tüylerden de kurtulmanın kolay bir yolu var. Yine her evde bulunan koli bandı, bu işlem için oldukça uygun. Koli bandının yapışkanlı kısmını dışarı gelecek şekilde elinize sarın ve kıyafetlerinizdeki tüylü yerlerin üzerinde gezdirin. Tüyler koli bandına yapışacak.

Çamaşır makinesine ıslak mendil koyulur mu, Islak mendil yararları, çamaşır makinesinde ıslak mendille çamaşır yıkamanın faydaları neler, ıslak mendil çamaşır makinesine zarar verir mi, hangi ıslak mendil çamaşır makinesine atılmalı, çamaşır makinesine atılan ıslak mendil lekeleri çıkarır mı, ıslak mendil emici güce sahip mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Google Haberler
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER | - | DUMAN HABER