Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Çaldıkları motosikletle 4 farklı kapkaça karışan 2 kuşkulu tutuklandı

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Birinci olay, 1 Aralık günü Aksu ilçesi Güzelyurt Mahallesi’nde meydana geldi. M.T.’ye ilişkin 07 VHM 15 plakalı motosikleti çalan iki kuşkulu kayıplara karıştı. Bu motosikletle 10 gün sonra Çağlayan Mahallesi’ne gelen şüpheliler G.G.Y.’nin elinde bulunan çantayı kapkaç prosedürüyle alarak kaçtı.

4 gün sonra Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi’ne birebir motosikletle gelen ikili, yürüyen İ.O.’nun elindeki cep telefonunu, 1 gün sonra da Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Ş.K.’nin cep telefonu ve çantasını kapkaç tekniğiyle çaldı. Son olaylarını 16 Aralık günü gerçekleştiren ikili Yeniemek Mahallesi’nde F.K.’ye ilişkin cep telefonunu ve kol çantasını çalarak kayıplara karıştı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Polis takımlarının 5 farklı olayla ilgili yaptıkları çalışma sonucunda şüphelilerin kimliklerinin B.P. ve Ş.G. olduğu ortaya çıkarıldı. Diğerlerine ilişkin kimlik bilgilerini kullandıkları tespit edilen ikili bugün Alanya ilçesinde kaldıkları ikamette yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan araştırmada şüphelilerin çaldığı 5 cep telefonu meskende bulundu.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Gasp Ofis Amirliği grupları tarafından gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edilmek üzere Antalya Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. B.P. ve S.G., süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Hakim karşısında suçlamaları kabul eden 2 kuşkulu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.