Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Bozüyük’e Kar Yağdı, Bozüyük’e İlk Kar Düştü

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bozüyük’e Kar Yağdı, Bozüyük’e İlk Kar Düştü. Bozüyük’te kar yağışı Vatandaşlar: “Mart ayı bize kazma kürek değil ama doğalgazı yeniden yaktırdı” Bilecik’in Bozüyük ilçesinde havaların hissedilir derecede soğumasıyla birlikte gece saatlerinde başlayan kar yağışı ilçe genelinde etkili oldu.

Bozüyük'e Kar Yağdı, Bozüyük'e İlk Kar Düştü
Bozüyük’e Kar Yağdı, Bozüyük’e İlk Kar Düştü, Her Yer Beyaza Büründü, Yılın İlk Karı, Bozüyük Kar Yağışı, Bilecik Bozüyük, Bilecik Söğüt’e Kar Düştü, Meteoroloji, Kar Yağışı, Kent Beyaza Büründü, Bilecik İlçeleri Kar Yağışı , Bozüyük’te kar yağışı

Bozüyük’te kar yağışı

Vatandaşlar: “Mart ayı bize kazma kürek değil ama doğalgazı yeniden yaktırdı”

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

BİLECİK – Bilecik‘in Bozüyük ilçesinde havaların hissedilir derecede soğumasıyla birlikte gece saatlerinde başlayan kar yağışı ilçe genelinde etkili oldu. Vatandaşlar geçtiğimiz hafta yaşanan bahar havasının ardından bugün yağan kar yağışı nedeniyle “Mart ayı bize atalarımızın dediği gibi kazma kürek değil, ama doğalgazı yeniden yaktırdı” ifadelerine yer verdiler.

Geçtiğimiz hafta hava sıcaklıklarının hissedilir derecede artmasıyla bahar havası yaşayan ilçe halkı bugün ise sıcaklıkların yaklaşık 15 derece birden düşmesi neticesinde yeniden kar yağışı ile karşılaştı. İlçe genelinde etkili olan kar yağışı gün boyu devam etti. Dodurga Beldesi ile birlikte yüksek rakımlı köylerde kar kar kalınlığı 10 santimetreyi buldu. Kar yağışı nedeniyle İlçe Trafik ve Karayolları ekipleri alarma geçerken şehirlerarası yollarda zaman zaman maddi hasarlı kazalar meydana geldi. Meteorolojik verilere göre yağışın bu akşamdan itibaren etkisini kaybedeceği kaydedildi.

Bilecik Söğüt İlçesine de Kar Yağdı

Bilecik Söğüt İlçesinde Kar Yağdı, Her Yer Beyaza Büründü. Bilecik’te hava sıcaklığının bir anda düşmesinin ardından vatandaşların beklediği kar kent merkezi hariç ilçelere yağdı.

Bilecik’te hava sıcaklığının bir anda düşmesinin ardından vatandaşların beklediği kar kent merkezi hariç ilçelere yağdı.
Sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği son günlerde mevsimin ilk karı da yüksek kesimlere düşmeye başladı. Bilecik’in yüksek kesimlerde bulunan ilçeleri Söğüt, Bozüyük ve Pazaryeri’nde kar yağışı meydana gelirken, bu kar en çok çocukları sevindirdi. Söğüt’e yağan kar sonrası evlerin çatıları yollar beyaza bürünürken, kartpostallık görüntüler meydana geldi.

Bozüyük’e Kar Yağdı, Bozüyük’e İlk Kar Düştü, Her Yer Beyaza Büründü, Yılın İlk Karı, Bozüyük Kar Yağışı, Bilecik Bozüyük, Bilecik Söğüt’e Kar Düştü, Meteoroloji, Kar Yağışı, Kent Beyaza Büründü, Bilecik İlçeleri Kar Yağışı

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.