Bioxinin %5 deri spreyi | Saç Sakal Serumu | Kullanıcı Yorumları

Bioxinin %5 deri spreyi | Saç Sakal Serumu | Kullanıcı Yorumları

Bioxinin nedir ne için kullanılır? Bioxinin kullanıcı yorumları...

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Bioxinin %5 deri spreyi | Saç Sakal Serumu | Kullanıcı Yorumları
Bioxinin %5 deri spreyi | Saç Sakal Serumu | Kullanıcı Yorumları

Bioxinin kullananlar yazdı, bioxinin kullanıcı yorumları… Saç büyümesini destekleyen ve kellik problemlerinin ortadan kaldırılmasını sağlayan minoksidil etken maddesi, bioxinin Sprey’in geliştirilmiş özel formülü sayesinde mucizevi etkiler gösterir.

Minoksidil etken maddesine yardım diğer maddeler arasında ayrıca alkol ve propilen glikol gibi unsurlar yer alır. Hassas bölgelere (mukozalar, göz vb.) teması ile tahriş ve yanma hissi yaratacağı için kullanım için önerilen bölgeler dışında kullanılmamalıdır.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Saç dökülmelerinin önlenmesi ve saçın çok daha hızlı, sağlık büyümesinin sağlanması için ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her püskürtmede 0,2 ml, 10 mg minoksidil etken maddesini içermesi durumuna topikal saç büyümesi uyarılarak etkileri kısa zamanda kendini gösterecektir. 

Saç ve Deri Spreyi Kimler İçin Uygun Değildir? Ürünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken en temel unsur etken maddeye karşı veya formülünde yer alan unsurlara herhangi bir alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğiniz olmalıdır. Bu maddelere karşı aşırı duyarlılık durumunda ilacın kullanımı önerilmez.

Bioxinin kullanıcı yorumları

 1. Erkek tipi saç dökülmesi yaşıyordum ve 2 sene evvel bunun için bioxinin Saç Spreyi kullandım. Çok iyi sonuç aldığımı söyleyebilirim. Dökülme olan bölgede kıllar çıkmaya başladı. Sabahleyin ve akşamleyin olmak üzere günde 2 kez kullanılmalıdır. En fazla 5 defa sıkılabilir. Doktorum ömür boyu kullanmak gerektiğini söyledi. Problem düzelse bile kullanmaya devam etmeliymişiz. Yoksa tekrarlama riski mevcutmuş.
 2. Saçınıza bioxinin sürdükten sonra ellerinizi ve bioxinin değen yerlerinizi hemen suyla durulamalısınız, yoksa buralarda tüylenme yapıyor. 
 3. 8 ay boyunca bioxinin Forte kullandım. Peki faydalı oldu mu? Evet, faydası oldu. Ancak 4 ay önce bıraktım ve saçlarım yeniden eski haline döndü. 8 aydır boş yere para harcamışım. Hem ilacın prospektüsünde bile kullanmayı bıraktığımız zaman dökülmenin tekrar başlayacağı yazıyor. Fakat ben mecburiyetten kullanmak durumunda kaldım.
 4. 38 yaşındayım ve neredeyse 4 buçuk yıldır bioxinin kullanmaya devam ediyorum. “Neden daha önce başlamamışım ki?” diye hayıflandığımı itiraf etmeliyim. bioxinin sayesinde artık saçlarım çok daha sağlıklı. Ayrıca dökülmeyi de yok denecek kadar azalttı.
 5. Kısa bir süre önce bioxinin kullanmaya başladım. Henüz 1 ay bitmedi ancak şimdiden dökülmemin artmaya başladığını söyleyebilirim. “İlk bir ay içinde bu normaldir, sonra azalır.” diyorlar. Önceden de 2-3 ay kullanmış, pek bir yararı olmayınca bırakmıştım. Halbuki saç çıkarmıştı, bunun sonradan farkına vardım. O sebeple yine kullanmaya başladım.
 6. 4 aydır bioxinin kullanıyorum. Saç derimin ön kısmında açıklık olduğu için kullanıyordum. Orada saç yoktu fakat bioxi nin yeni saç çıkardı ve açıklığın kapanmasına çok az kaldı. Mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Erkekler için olan bioxinin’i kullanıyorum.
 7. Ekim ayından beri bioxinin kullanan biri olarak, tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Öncelikle bu ilacın etkisini 5-6 ayda görmeye başladım. Kullanmayı uzun zamandır düşünüyordum fakat biraz endişeliydim. Çünkü pahalı geliyordu ve daha kötü olursa diye korkuyordum. Öte yandan bununla ilgili bir sürü yorum okudum. Hiç kimsenin tam olarak net bir şey söylemediğini gördüm. Bu da şüphelerimi artırdı. Neyse, kullandım ve memnun kaldım. Saç dökülmeniz varsa daha fazla beklemeyin ve alıp kullanın derim. Denemekten pişman olmayacaksınız. Fakat bırakınca saçlarım dökülür mü? diye korkuyorum. Acaba bu ilacı sürekli kullanmak zorunda mıyız? Birçok insan bioxinin’i bıraktıktan sonra saçlarının dökülmesinden şikayetçi. Belki azaltılarak peyderpey bırakılırsa böyle bir sorun yaşanmaz. 
 8. 2-3 ay bioxinin kullandım. Bıraktıktan sonra kafamın yan taraflarında açılma oldu, saçlarım döküldü. Takriben 1,5 önce tekrar başladım. Yavaş yavaş düzelmeye başladı. Bıraktığınız zaman dökülür arkadaşlar, herkes bunu söylüyor ve bu gerçekten doğru. Tamam, ben devamlı bu ilacı kullanırım ama özel durumlar olduğunda ne yapacağız? Örneğin gebelikte bioxinin kullanılır mı? Bebeğe zararı olur mu? Bunun açıklığa kavuşturulması gerekiyor. Bence bir mahzuru olmayacaktır fakat yine de bir uzmana danışmak gerekir. bioxinin kullananlar
 9. Kasım ayından bu yana bioxinin kullanıyorum. İlk 3 ay boyunca her gün 2 kere uyguluyordum. 3. aydan sonra günde bir defa kullanmaya başladım. Şu an 5. kutudayım. Yorumlara bakıyorum; “Şöyle faydalı, böyle etkili” yazmışlar ama bende tık yok. Neden böyle oldu anlamadım. Saç çıkarmadı, altta gördüğüm siyah noktalardan başka bir değişiklik yok. Yalnız şu var; önceki aylarda saçlarım çok dökülüyordu, şimdi azalmış durumda. 
 10. 1 aydır, kafamın tepesindeki açıklık için bioxinin kullanıyorum. Beyaz beyaz saçlar çıkmaya başladı. Sizde de böyle oldu mu? “Saçların beyazlamasına yol açıyor.” diye bir söylenti var.
 11. Saç ektirdim ve doktorum, saçlarımın sağlığını korumak amacıyla bioxinin kullanmamı önerdi. Sabah-akşam 5 sıkım olmak üzere iki yıldır kullanıyordum ve 2 yıldan beri şikayetim yoktu, saçlarım dökülmüyordu. 3 ay önce tekrar başladı. bioxinin’i alıştıra alıştıra bırakmaya karar verdim. Her hafta dozun miktarını bir kademe düşürüyordum. Bırakalı 1 hafta oldu ve saçlarım şu an dökülmüyor.
 12. Saçkıran yüzünden kafamın tepesindeki saçların bir bölümü yok olmuştu. Dermatoloğa gittim, bioxinin yazdı. İlk 30 gün Dermovate ile bioxinin’i beraber kullandım. 2. aydan itibaren Dermovate kullanmayı bırakıp bioxinin’e devam ettim. Gözle görülür biçimde etkili oldu, dediğim bölgede saç çıkararak oradaki açıklığı kapattı. 4. aydan itibaren azaltmaya başladım. Haftada 2 defa kullanıyordum. Sonra günde 2 kere değil 1 kere uygulamaya başladım. Bu şekilde tamamen bıraktım. Asla birdenbire bırakılmamalıdır. Dökülmeye sebep olabilir. Zaten ilacı kullanmaya başladığınız ilk zamanlarda da saçlarınız büyük ihtimalle dökülecektir.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu