Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Bahçeli’den Gaziantep’teki faciayla ilgili taziye iletisi

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


MHP önderi Devlet Bahçeli iletisinde şu sözleri kullandı:

KOVİD-19 hastalığıyla çaba tavsamadan, oduna uğramadan, tehire meydan bırakmadan kararlılıkla devam etmektedir. İnancım odur ki, bu musibeti, bu hastalığı başta milletimiz olmak üzere tüm insanlık yenecek, virüsün enkazı kaldırılacak, yaralar gecikmeksizin sarılacaktır.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bilimin imkânlarıyla, tıbbın çareleriyle, sabrın asaletiyle, duanın gücüyle bu kuvvetli günler aşılacaktır. Felaketin çapı büyük olsa da, göğüsleyecek dirayetimiz vardır. Salgının yükü fazla olsa da, kaldıracak irademiz vardır. Başarmanın dışında bir seçeneğimiz de yoktur.

Elbette hastalıkla gayret çetin ve meşakkatlidir. Süreç içinde istek edilmeyen gelişmeler vuku bulmaktadır. Bu kapsamda Gaziantep’te özel bir hastanenin KOVİD-19 ağır bakım ünitesinde oksijen tüpü kaynaklı meydana gelen bir patlama çok üzücü sonuçlara neden olmuştur.

Maalesef bu patlamada ve bunun etkisiyle çıkan yangında tedavi altındaki dokuz kardeşimiz hayatını kaybetmiştir. Bu vesileyle elim hadisede hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan kardeşlerimize de şifalar diliyorum.

Ayrıyeten KOVİD-19 hastalığından ötürü tedavi görenlere sıhhat, sıhhat ve afiyet temennilerimle birlikte geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Vefat edenlere rahmet niyaz ediyorum. Maske, aralık ve paklık koşullarına uyarak virüse alan bırakmayacağımıza inanıyorum.

Türkiye bir yandan vandal emellerle öteki yandan da virüsün habis tesiriyle başa çıkacak, bu muvaffakiyetle 2021 yılı yeni ve huzur dolu bir periyodun miladı olacaktır. Teslim olmak yoktur, yılmak yoktur, karamsarlık yoktur, kaygı hiç yoktur. Başaracağız, selin önünü alacağız.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Sıhhat Bakanımıza, Bilim Kurulu’muza, hekimlerimize, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve öteki tüm sıhhat çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, desteğimizin sonuna kadar süreceğini söz ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.