Ayça Özefe Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Nereli?

Yayınlama: 18.05.2023
A+
A-
Ayça Özefe
Ayça Özefe

Ayça Özefe, 4 Nisan 2001 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Annesinin öğretmen olması sebebiyle küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duymaya başlamıştır. İlk olarak gitar çalmaya başlayan Ayça, daha sonra şarkılar söylemeye başlamış ve ablasının yönlendirmesiyle birlikte şarkılarını YouTube’a yüklemeye başlamıştır. Bu biyografimizde sizlere Ayça Özefe Kimdir, yaşı, boyu, kilosu gibi bilgilerden bahsedeceğiz.

Ayça Özefe Kariyeri

Ünlü isim, şarkılarını içtenlikle söylediğini ifade etmektedir ve çeşitli coverlarıyla dinleyicilerden tam puan almıştır. Annesinin müzik yaşamına büyük bir destek olduğunu belirten Ayça, arkadaşlarının da bu konuda büyük bir destek sağladığını açıklamıştır.

Ayça Özefe’nin coverları, büyük bir beğeni toplayarak sadık bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Bu hayran kitlesiyle daha samimi bir iletişim kurmak için Ayça, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaya başlamış ve başarılı bir şekilde bu ortamı oluşturmuştur. Twitch takipçilerine “mırmır” lakabını takmıştır..

Ayça Özefe Şarkıları

2017 yılında “Kendine Çok İyi Bak” isimli bir cover ile YouTube’da şarkı paylaşmaya başlayan Ayça Özefe, daha sonra “Gelir miyim?” ve “Yapma Nolursun” gibi coverları seslendirmiştir. En çok dinlenen şarkısı ise 2020 yılında yayınladığı “Yıkılmam Asla” olmuştur.

Ayça, aynı zamanda Beşiktaş taraftarıdır, ancak fanatiklik konusunda karşıdır. Kendi biyografisini bu şekilde özetlemektedir.

Ayça Özefe Boyu Kilosu

Koç burcunda olan Özefe ve 1.64 metre boyunda, 52 kilo ağırlığında olan bir ünlüdür.