Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris DLC’si sızdırıldı

Assassin’s Creed Valhalla oyununun ilk DLC’sinin üzerinden yaklaşık 2 ay gibi bir süre geçti. Gelecek olan Siege of Paris DLC’sinin birçok detayı J0nathan adlı bir kullanıcı tarafından sızdırıldı.

Assassin’s Creed Valhalla yeni DLC’si Francia’da geçiyor

instatakipci instagram takipçi satın al

Ubisoft‘un 2020 yılında piyasaya sürmüş olduğu Viking temalı oyunu Assassin’s Creed Valhalla için yol haritası duyurulmuştu. Yol haritasında, yalnızca oyunun season pass’ini satın alanlara özel olarak sunulan iki DLC ve bonus bir görev olan Legend of Beawolf bulunuyordu.

Wrath of the Druids ile birlikte Eivor İrlanda‘ya gidiyor. Oyuncunun bölgeyi ne kadar kısa sürede keşfettiğine bağlı olarak 8 ile 20 saat arasında bir içerik sunuyor. Ana oyunda kurulmuş olan oynanıştan pek bir farkı bulunmuyor ancak DLC keşfedilecek dört bölge ve ilgi çekici bir hikaye ile geliyor.

Siege of Paris genişlemesi, isminden de anlaşılacağı üzere oyuncuları Fat Charles tarafından yönetilmekte olan Francia topraklarına götürüyor. Şimdiye kadar Ubisoft resmi Assassin’s Creed Valhalla web sitesinde, bazı sanat eserleri ve pazarlama tanıtım yazısı dışında DLC’nin içeriği hakkında neredeyse hiçbir şey açıklamadı. Geçmişte güvenirliği kanıtlanmış bir sızdırıcı olan, J0nathan kullanıcı adına sahip Fransız içerik yaratıcısı DLC hakkında bazı özel bilgiler yayınladı.

Oyuna tek elli kılıçlar eklenebilir

J0nathan’ın Mayıs başında açıklamış olduğu Siege of Paris haritasına ek olarak, oyunun dosyalarında keşfedilen başka ilginç bilgiler bulunuyor. Mayıs ayındaki sızıntıda J0nathan, Siege of Paris DLC’sinin yalnızca başkent çevresinde oynanmadığını, oyuncuları Normandiya‘daki birkaç köye de götüreceğini açıkladı. Oyunun dosyalarında, ikinci genişleme ile birlikte Assassin’s Creed Valhalla’ya tek elli kılıçların da ekleneceği öğrenildi.

J0nathan oyun dosyalarının içerisinde keşfettiği bir sahneyi açıklıyor. Şarlman‘ın büyük torunu olan Fat Charles, yüz yıldır ilk kez Francia krallığını tek bir kral altında birleştirdi. Hükümdar şimdi Francia’ya yerleşen İskandinavlara karşı bir savaş yürütüyor ve Kanal’ın diğer tarafındakiler sıranın İngiltere‘ye gelebileceğinden korkuyor. DLC, Ravensthrope rıhtımına geldiğinde başlıyor.

Bu yaz çıkması beklenen Siege of Paris‘in çıkış tarihi konusunda J0nathan, PlayStation Store‘un tüm season pass içeriğinin 9 Kasım‘a kadar hazır olabileceğini belirtiyor.

Bu haber sizin için özeldir   Take-Two Codemasters'ı Satın Alıyor

Siz Assassin’s Creed Valhalla‘nın Siege of Paris DLC‘sinden neler bekliyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER