Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Araba, Motosikletotomobil

Asperox araba boyasına zarar verir mi?

Asperox sadece jant ve jantların iç kısmı için kullanılmalıdır. Fiyatına göre performanslı bir ürün ancak fazla beklentiye girmeyin. Jantta ki kir ve yağı söküyor. Araç boyasına vurmak için uygun bir kimyasal değil, uzun kullanımda araç boasını mahveder. PH’ı dengesiz ve bildiğimiz asit bazlı bir kimyasal. O yüzden araç boyasına sıkılmamalı. Temizlik ürünü Asperox araba boyasına zarar verir mi sorusuna yanıt bulduk.

Asperox araba boyasına zarar verir mi?
Asperox araba boyasına zarar verir mi?

Asperox kullanıcı yorumları

Kimyasal ürün olan, Asperox araba boyasına zarar verir mi: Arabayı mahvedersiniz yapmayın etmeyin. Profesyonel auto care ürünleri satan firmaların araç temizleme ürünlerini kullanın.

Kaporta için en güzeli pasta cila , zamanla boya üstünde oluşan micron derecesinde pislik toz vs var bunu pasta ve makina ile çıkarıyor sonra cilasini yapıyorlar.

Ey, Arabaya 200.000 ile 2 milyon arası veren halkım. 20TL’lik deterjan araştıracağınıza kendinize daha iyi bir temizlik malzemesi araştırın.

Asperox ne işe yarar?

Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücü mükemmel performanslı formüllüdür. İnatçı yağ ve kirleri 5 saniye içerisinde söker atar. Ocak, fırın, davlumbaz gibi, bahçe mobilyaları, motosiklet, otomobil jantı gibi araçlarda oluşan yağ ve kirleri temizlemede kullanılabilir.

Asperox nasıl kullanılır?

Asperox Sarı Güç, solvent, paraben, kostik, ağartıcı içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir.  Kullanım Şekli Asperox’u kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonra nemli bir süngerle silin. Gömlek, yaka ve kol kirlerinde ürünü direkt kirli bölgeye püskürtünüz. Daha sonra makinede yıkama yapınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Google Haberler
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER | - | DUMAN HABER