Abdullah Avcı: Puan durumuna hiç bakmadım

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Geldiği günden bu yana puan durumuna hiç bakmadıklarını belirten Avcı, “Tespit ettiklerimiz üzerinden hareket ediyoruz. Salı günü bir maç daha oynayacağız. Buna alışmamız lazım. Beşerler kimi şeylere çok takılıyor. Bana göstersinler bir atak tertibi onu uygulayalım. Biz atak çalışmıyor muyuz? Çalışıyoruz. Dünyada artık oyun iki taraflı oynanıyor. Hepsi bir anda olacak bir şey değil. “ formunda konuştu.

Abdullah Avcı’nın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu halde: 

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“Geldiğim günden itibaren beri puan durumuna hiç bakmadım. Tespit ettiklerimiz üzerinden hareket ediyoruz. Salı günü bir maç daha oynayacağız. Buna alışmamız lazım. Bugün geldiğim günden bu yana birinci sefer geri düştük.”

“İnsanlar birtakım şeylere çok takılıyor. Bana göstersinler bir hamle tertibi onu uygulayalım. Biz atak çalışmıyor muyuz? Çalışıyoruz. Dünyada artık oyun iki taraflı oynanıyor. Hepsi bir anda olacak bir şey değil. Bugün oyuncularımın tekrar ayağa kalkması benim için kıymetliydi. 3 oyuncu performans sebebiyle bundan sonra bizimle birlikte olmayacak. Genç oyuncuları çıkarmaya çalışıyoruz. Tahminen Adana Demirspor maçını kaybettik ancak Faruk diye bir oyuncu kazandık.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.